Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ajtókeretre rögzíthető rugós...

Ajtókeretre rögzíthető rugós hintával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Élvezte a baba? Milyen típus vált vagy nem vált be?

Figyelt kérdés
5 hónapos babának valót keresek, tehát olyan típust, ami ülni nem tudó babának is jó.

#ajtókeret-hinta
2014. jún. 27. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs, de ilyenbe ült a fiam

[link]

nagyon élvezte, de akkor már tudott ülni, de még pici volt.

Én ajánlom ezt a fajtát, mondjuk még várnotok kell vele. De nem olyan drága, bár ami 5 hónaposnak való nem tudom mennyibe kerülne.......

szerintem 5 hónapost még pihenőszékbe szokták tenni, nem? Nem tudom, nekünk nem volt olyan :)

2014. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van és imádja a kislányom. Ö sem tud még ülni, az ülöke része olyan mintha egy kenguruban lógna, tehát nincs ültetve. A márkáját és az árát sajnos nem tudom mert ajándékba kaptuk. Szerintem nyugodtan kipróbálhatjátok :-)
2014. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt:

[link]


imádta a lányom, órákig elücsörgött volna benne. Nagyon szuper!

2014. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is a Chippolino car jumper van, olyan típusú mint a 3. válaszolónak. Szerette a kisfiam, elég sokáig ugrabugrált benne, bár 5 hónaposan szerintem még pici hozzá.

Tapasztalatlanságból mi is kb. 5 hónapos kora körül vettük, de akkor még nem nagyon tudott semmit kezdeni benne csak lógott, úgyhogy igazából csak később kezdtük használni.

Mi kivettük belőle az elemet, mert a zenéje elég hangos, a gyereket kitörte a frász tőle, úgyhogy csak "csendben" használtuk.

2014. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk volt. ABC Design Twister. Ajándékba kaptuk, de ugye ez akkortól jó, ha már ülni tud a baba. Ha jól emlékszem, 12 kg-ot bírt, de a végén már vágta a gyerek lábát az anyag, ahogy ült. Ha vennék, nem ilyet vennék. Az Adamo-féle hinták sokkal jobban kihasználhatóak. Ebben fekhet, és ülhet is a baba, ha ül, sokkal kényelmesebb neki, mert a popóját támasztja alá, és nem a 2 lába között lógatja a gyereket.
2014. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Adamo hintánk van, csak pont abban a korszakban van a babám, hogy felül az Adamoban, de még nem tartja meg magát, így fekve már, ülve még nem tudjuk használni.
2014. jún. 27. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4hos es most nezem az adamot.akkor az mar n lenne jo nekunk sem?(folyamatosan fel akar ulni)
2014. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha felül, de még nem tartja meg magát, akkor az ajtófélfára akasztható sem jó. A baba akkor üljön, ha magától tudja is tartani magát. Szerintem pár hétnél többet úgysem kell így kihúznotok, addigra megerősödik, magabiztosabb lesz. Esetleg a hinta dőlésszögén lehet ilyenkor változtatni?
2014. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet érdemes kihúzni, lehet változtatni az Adamo dőlésszögén, de nem segít semmit sajna, no addig akkor fogom az Adamoban :)
2014. jún. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!