Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Melyik a jobb, és mennyivel?...

Melyik a jobb, és mennyivel? Kókusz, vagy szivacs matrac?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi a különbség? Sok leírást olvastam, de gyakorlati tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mivel a családban mindenkinek baj van a gerincével, arra elég nagy hangsúlyt szeretnénk fektetni, hogy amin a kicsi fekszik, tényleg jó legyen. Tehát, csak divatos a kókuszmatrac, vagy tényleg sokkal jobb?
2014. júl. 14. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ne süppedjen be a gyerek alatt, tartsa, támassza a gerincét. Nekem a kókuszmatrac nagyon durva, és sprőd volt. Viszont találtam egy jó kis szivacsmatracot, amit megfelelőnem tartottam.
2014. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak egy mánia a kókuszmatrac. Én matracboltba mentem és abszolút nem javasolták a kókusz és kókuszos matracot, szerintem is borzasztó kemény, és a matracnak nem ez a lényege, nagyon jó matracok vannak, de ne a bababoltokban keresd.
2014. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk kókuszmatrac van a fiam ágyában. Immáron több mint 2 éve alszik rajta és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyáltalán nem kőkemény. Ebből is jó minőséget kell venni és kész. Szerintem gerincbeteg családban fontos, hogy jó minőségű, nem süppedős matracon aludjon mindenki. A kókuszmatrac ilyen.
2014. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak a gyerek,de mi is kókuszon alszunk. Igen, kemény, de azért annyira nagyon nem. Soha életemben nem votl ilyen szuper ágyam, mint mióta lecseréltük a matracot kókuszra. Csak ajánlani tudom mindenkinek! A gyerek is imádja és mi felnőttek is.
2014. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
nekunk volt kokuszmatrac es sima matrac.vegul csak a kokuszmatracot hasznaltuk.kemenyebb mint a szivacs.mi szerettuk
2014. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Kókuszmatraca van,nem süpped,sokkal jobb a gerincének,és jobban is szellőzik.
2014. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenkinek. Igen, szerintem is fontos a gerince,azért érdekes a dolog :) ha már van rá esély, hogy neki nem lesz para 8 évesen a gerincével, adjuk meg neki.
2014. júl. 14. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy mánia a kókusz matrac én a Mamas and Papasnál kifejezetten nem kókusz mataracot vettem igaz, nagyon drága volt- több tízezer forint- de finom puha, és ugyanakkor kemény is, de nem olyan mint amin egy fegyenc alszik....

Azért a kettő nem ugyanaz.

A hát be tud gyulladni a túl kemény fekhelytől is.

2014. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kókuszt azért eröltetik mert olcsó alapanyag. Az hogy jól tartsa a gerincet nem egyenlő azzal hogy kemény az ágy ami mindenhol elnyomja az ember testrészeit. Kókusz matracokon általában nincsennek anatómiai zónák, ezért pl oldalt fekvésre teljesen alkalmatlanok.

Szivacs szerintem jobb, bár abból is rengeteg féle és minőségű van.

2014. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A két utolsó hozzászólás az igazi és hiteles, a többi csak marhaság. Azt ajánlom, nézz erről youtube -os videókat, és akkor megtudod hogy a kemény fekhely használhatatlan és rossz, a gerincnek meg főleg! A kókusz pedig valójában mennyire nem jó cucc.

Ajánlom Matracman csatornáját,

https://www.youtube.com/channel/UCI-Vgj2CUps2-ZXv3h4P9JA


ő hitelesen, és kertelés nélkül elmond mindent ezekről a dolgokról, beszél a kókusz alapanyagú matracokról is!

2021. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!