Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A STOKKE tripp trapp etetőszék...

A STOKKE tripp trapp etetőszékhez kapcsolható újszülött szett biztonsági öve használható később a baby szettel?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, kell biztonsági öv a baby szetthez is 6 hónapos babánál?

2014. aug. 14. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Újszülött szettünk nem volt, mi a baby szetthez harness hevedert vettünk. Totál feleslegesen sajnos. Szükségünk ugyan lett volna rá, mert folyamatosan kimászik, de nem tűri meg. Amint bekötöm üvölt. Most 1éves és már kezdi megérteni, hogy vissza kell csücsülni, nem szabad kimászni. Megtartottuk, mert úton a következő és a mózesbe is be lehet tenni, bár oda sem fogjuk szerintem sosem.
2014. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyi idősen tetted a babád baby szettbe öv nélkül?
2014. aug. 14. 13:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy az újszülött szetthez tartozó öv (harness) ugyanaz-e, mint amit lehet kapni külön a baby szetthez?
2014. aug. 14. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azt sajnos, hogy a kettő ugyanaz e azt nem tudom. Mi 6-7hósan tettük bele, amikor már tudott ülni. Addig a babakocsiba etettem (xplory).

Nekünk ez a heveder van:

[link]

2014. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy kezdetektől öv nélkül ül a baby szettben (ami egy karfa, hátlap és egy pánt a lába között). Utána vettük a hevedert, mert ki akart mászni. Kb 2hétig használtuk.
2014. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a baby szett önmagában, (öv nélkül) is biztonságos lehet? (Igazából kicsit sokallom a 13 ezer ft-ot az övért, használtan meg nem találtam sehol.)
2014. aug. 14. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!