Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kedves anyukák! Vettetek a...

Kedves anyukák! Vettetek a kisbabátoknak kompot?

Figyelt kérdés
Mennyire ártalmas? Érdemes használni?
2014. szept. 6. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Szerintem nem érdemes, mert nagyon káros a gerincének.
2014. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem vettünk. Én nem vennék a helyedben.
2014. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ajándékba kaptuk a nagyszülőktől,mert hát nekik is volt a gyereknek és milyen jó volt.Kipróbáltuk,de a lányunk üvöltött benne.Hát ennyi is volt.Eladtuk. :D
2014. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem vettünk, abszolút felesleges, és káros. A fiam hamar megtanult felállni, rengeteget kúszik, mászik, és ezektől nem.akarjuk megfosztani, mert nekünk kényelmesebb lenne, ha lenne kompunk. Ha valamiért nem tudunk rá figyelni, akkor járókába tesszük, de ez sem órákat jelent naponta.
2014. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 gabszem ***** válasza:
nem, feleslegesnek tartjuk és szerintem még káros is.
2014. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert balesetveszélyes, és káros a gerincének.
2014. szept. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én még olyat is olvastam h. hátráltatja a járás tanulásban
2014. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Egy gyereknek hely kell a szabad mozgáshoz, nem komp. A járóka is ezerszer jobb.
2014. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem vettünk, kimondottan káros. Nem is hiányzott.
2014. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

mostanában mindenre azt monják, hogy káros, amin generációk nőttek fel, aztán mégis egyre több a sajnálatosan beteg kisgyerek...


Én veszek majd, de nem egész napos tartózkodásra, csak míg az ember pl. megfőz, kitereget, szóval, míg "tele a keze", nem tud a gyerekre figyelni, ez biztnságosabb, mintha rodeózik fel-alá.


Minden káros, ami nem arra van tervezve, hogy minden ébren töltött idejét abban töltse. Szerintem.

Az persze más, ha a kicsinek nem tetszett.

2014. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!