Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen minőségű a Brendon...

Milyen minőségű a Brendon saját márkás bútora?

Figyelt kérdés

Szekrényre lenne szükség, és most akciós. Szerintetek? [link]

Köszönöm!


2014. szept. 8. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nekünk kiságyunk van brendonos, az árához képest nagyon silány a minősége.
2014. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Brendon összes termékére vonatkozik a véleményem: az árához képest elképesztően ócska. Talán egy harisnya van, amit azt mondom elfogadható minőségű, az is 1500 ft volt
2014. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jé.... Én mindenhol azt olvastam,hogy dicsérik a Brendon-t..

Pont most voltunk ott,vettünk sapit,sálat,meg zenélő forgó kis altatót a kislányunknak. REmélem bírja majd...

2014. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja meg orrszi-porszit..
2014. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi sajat markasbol eddig csak tirolkozot vettunk az jo.persze az nem egy butor kategoria...nrzzetek meg eloben es tudtok donteni.
2014. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy hiába nézi meg az ember élőben, ott nem derül ki, hogy az összeillesztések szarok, hogy a bútorlap nem is bútorlap, hanem ilyen préselt valami, amiben a csavar elszalad és nem megfogja. -1.voltam
2014. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen bútorunk van. Pontosan ez.

6 éve vettük a kislányunknak. Igazából Faktum bútor.

Nekünk egy kettes szekrény van.

A 6 év alatt semmi baja nem lett, kiválóan alkalmas a gyerekruhák tárolására. Praktikus a kétoldalas beosztása is.

Másodjára is megvenném.

2014. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha igaz, amit az előttem hozzászóló ír, hogy ez Faktum termék, akkor nem lesz vele gond! Nekünk is az van és nagyon jó bútorokat gyártanak.
2014. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!