Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb bútor összeállítás?

Figyelt kérdés

Kisfiúnak lesz :)

[link]

[link]

[link]


Megéri szerintetek egy kompletten megvenni? Sok felé nézelődtem de itt kötöttem ki végül.


2014. nov. 2. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A masodik. Ahhoz kesobb tudsz venni butorokat, ahogy nagyobb lesz. A figurasakat viszont teljesen le kell cserelni,
2014. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is a második. Nekem színben is az tetszik jobban + amit első is írt.

Mi pl kiságyat, pelenkázót vettünk, mint bababútort, de gyerek ruhásszekrényt nem, inkább a hozzá illő rendes méretű gardróbszekrényt.

2014. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is azzal szemezek pont azért is amit írtatok. Meg szerintem árban se olyan rossz :)
2014. nov. 2. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az első tetszik a legjobban :)
2014. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az első kifejezetten tetszik, de nem venném mert azt teljesen le kell cserélni ha nagyobb lesz!


Így a másodikat venném, ez is nagyon szép! Ráadásul sokáig jó is lesz!

2014. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Második, pont mert nem annyira babás, így még akár 10 éves korára sem lesz ciki a nyuszis mintás komód.

De amúgy nem is feltétlenül kell így megvenned. Bemész pl ikeába vannak tök jó komódok, raksz rá egy pelenkázó feltétet, ami egy deszka, és szekrénynek meg vesztek egy 2-3 ajtósat. Ez mindig divatos vagy hogy mondjam, babás meg lehet a szobai dekoráció és tuti nem kell a bútort pár év múlva lecserélni, csak a pelenkázó lapot szerelitek le a komódról.

2014. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekem pont a második egy kicsit sem tetszik.


DE szerintem ezek küzöl egyik sem praktitkus. Az áruk nem kevés, és igazából maximum 2 éves korig használhatóak. Akkor kell egy újabb ágy. De mi lesz a bútorokkal ha 4 éves lesz, amikor már a macika nem menö?

Ha van most pénzetek és beruházni akartok olyanra ami sokáig jó akkor olyat nézzetek ami egy 6 évesnek is menö.


Mi olyan bútort vettünk a születésekkor amik tini kor vagy felnött korig jó nekik. Az egyetlen az ágy amit cserélnünk kell majd. Az 70x140-es, mindegyiknek 2 évesen bontottuk le ágynak, addig babaágyként volt(1 évesen kikerült 2 rácsfok belöle). A szekrények óriásiak, a komód is átalakítható, levehetö a pelenkázó, és nagyon nagy belülröl. Mindegyikhez lehet kapni ágyat minden nagyobb méretben, így igazából felnött korig kifogják húzni. Minöségben is szuperek, még 20 éves bútorok is hibátlanok. Lehet, hogy most születésnél nagyobb beruházás, de ha bele gondolsz ez amit feltettél 1-2 éves korig használható, majd megint cserélsz neki és még felnött korig kb 3x cseréled a bútorait, ott vagy, ha egy szuper minöséget megveszel.


[link]

[link]

2014. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Esetleg magyar oldalt tudnál linkelni ami hasonló a némethez?
2014. nov. 2. 13:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Bár a második szerintem teljesen semleges és nem is annyira babás ami azért úgy gondolom elég sokáig kiszolgálna minket. Az első és a harmadik nyilván nem.
2014. nov. 2. 13:28
 10/12 anonim ***** válasza:

A bútor márkája Paidi, keress erre rá. Mo-n is lehet kapni már itt ott.


A méretei elég hasonlóak, az összes modellhez ugyan akkora ágy van 70x140-es és leépíthetö rendes ágynak.

2014. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!