Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 140X70-es kókuszmatracból...

140X70-es kókuszmatracból lehet csinálni valahogy 130X70-es méretűt?

Figyelt kérdés
Szokásomhoz híven elkapkodtam a babaágy vásárlást és nem figyeltem arra, hogy nem szabványméretű, 130X70-es matrac kellene hozzá. Úgy tudom, külön csináltatni, nagyon drága lenne. Szerintetek házilag megoldható, hogy megrövidítsük a 140X70-es méretű matracot?

2014. nov. 10. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Házilag szerintem nem egyszerű, de ha még nincs meg a matrac vegyetek olyan helyen, ahol megcsinálják, sok helyen megoldják. Bababoltokban és matracboltokban is, ha ott veszed.
2014. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen, nekünk is kisebb az ágy, mint a kókuszmatrac volt, éles késsel levágta.

Meg lehet csinálni, teljesen felesleges ezért pénzt kiadni, ha magad is le tudod vágni.

2014. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Mármint a férjem vágta le, csak ez lemaradt :)

2014. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet,mi is vágtuk. :)
2014. nov. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

levágható és a huzatot meg rövidebbre kell varratni.

de amugy nem drága mert a revotica pl 11 ezer körül gyárt kókuszmatracot ekkora méretben huzattal. ezért érdemes gyártótól venni, sokkal olcsóbb mint máshol.

2015. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!