Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Milyen fajta kiságy a praktikusabb a kombi vagy a külön pelenkázós? Mire figyeljünk a vásárláskor? Használt is jó vagy praktikusabb az új?

Milyen matracot vegyünk bele? Abból gondolom jobb ha újat veszünk.

Mi az a baba felszerelés amire szükség lesz?

Ilyesmire gondolok, hogy baba kifogót vegyünk vagy sima törülközőt? Sokszor az a tapasztalatom, hogy a sima törülközőnek jobb az anyaga de melyik a praktikusabb?

Légzésfigyelő megéri az árát? Abból melyik fajta?

Cumisüvegből milyen fajtát érdemes venni és hány darabot?

Cumisüveg fertőtlenítő megéri vagy jobb ha kifőzöm?

Mellszívóból kézi vagy elektromos?

Minden tapasztalatra kiváncsi lenné. Első baba lesz tök tapasztalatlanok vagyunk ne haragudjatok a sok kérdésért de egy csomó minden van bennem


2015. márc. 22. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi olyan törölközőt vettünk, használtunk aminek az egyik sarka kapucnis, ebből is van jobb minőség pl brendonban az nagyon jó volt. Kifogót nem használtam csak megvettem.

Légzésfigyelőből azt a virágosat vettük, álomvirág a neve azt hiszem.

Szerintem érdemes mikró sterilizálót venni mi mam-ot vettünk, mert a cumisüveg is az volt, egyszerű a használata.

Cumisüvegből mi mam-ot vettünk, ez tetszett, árban ez volt jó, meg az alja szétszedhető talán jobban tisztítható, ez az AR tápszernél volt hasznos.

Mellszívó kézi avent tökléletes volt.

2015. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a barátnőmtől kaptam a kiságyat, kókuszmatraccal, abszolut bevált fiamnak.

Kifogót nagyon szerettem, mert könnyebb belecsomagolni a babát, és jobb nedvszívó (pedig a kapucnis törölközőt is a Brendonban vettem)

Légzésfigyelőt kaptam a sógornőmtől (tommeee tippee), de nem működött a kókusz matrac alatt, így nem használtuk, csak a bébiőrt. Nekem bőven elég volt, pedig születésétől külön szobában van a fiam.

Cumisüvegből sima Auchanosat vettem, de ha minden rendben, akkor úgysem kell pár hónapig biztos.

Én főzögettem, de a mikrós sterilizáló sokkal jobb szerintem.

Mellszívó Avent kézi a legjobb szerintem.

2015. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi ifjúsági ággyá alakítható kiságyat vettünk, olyat, amiből két rács külön kivehető, azt sokáig tudták használni. És csak pelenkázó lapot vettem, azt tettem egy szekrénykére vagy a kiságyra. Használtan is jó, matracból viszont szerintem is jobb az új.

Törölközőnek textil fürdőlepedőt használtam, abba könnyen bele lehet bugyolálni a gyereket, és az érzékeny bőrét se bántja.

Légzésfigyelőt nem használtunk egyik gyereknél sem.

Cumisüvegből érdemes venni egy-két darabot, mi is vettünk, de végül egyik gyereknél se használtuk. Mikrós sterilizálót is vettünk, sokkal egyszerűbb volt azzal fertőtleníteni a dolgokat, mint mindent kifőzni. Ha úgy vesszük, nem érte meg az árát, mert csak keveset kellett használni, meg ki is lehet mindent főzni, de azért nem bántam meg, hogy azt a keveset se kellett főzögetni.

Mellszívóból mindenkinek más válik be, nekem se az elektromos, se a kézi nem jött be annyira, mint a hagyományos kézi fejés. Esetleg érdemes lenne külön kérdést kiírnod mellszívó márkára, mielőtt bármilyet veszel.

2015. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!