Milyen ágyat vettetek a rácsos ágy után?

Figyelt kérdés
Fa ágyat vagy körbetámlás, kárpitozott kanapét? És mekkorát? Konkrét fajtát tudnátok javasolni?
2015. ápr. 6. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

90*200-as fa ágyat, amibe ágybetét való.

Nagyon szuper, mert mellé lehet bújni, és egészen tini koráig jó.

2015. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Èn kanappén nem altatnám a gyerekemet. Mi sem kanappén alszunk, így neki sem vennék ilyet.

Mi születésük elött olyan babaágyat vettünk, ami átalakítható rendes kiságygyá(teljes bútor szettet, ami felnött korukig jó lesz egy ágycserével).

140x70 mérete. Majd kb 6 évesen kapnak új nagy ágyat.

Ha a rácsoságy nem átalakítható, akkor mindenképpen már rendes egyszemélyes ágyat vegyetek, mert ezt felnött koráig tudja használni. Ha késöbb emeleteset akartok, akkor érdemes most megvenni, és nem emeletesként hanem sima ágyként használni.

2015. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

90X200-as ágyat, nagyon jó minőségű matraccal.

A keret ilyen: [link]

Kanapét nem vennék, nem kényelmesek.

2015. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megkérdezhetem, hogy milyen matracot vettél bele pontosan? Leesésgátlót szereltél az ágyra, vagy nem volt rá szükség?

2015. ápr. 6. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Pontosan a nevét nem tudom a matracnak, de van rajta kókuszréteg is, nagyon kényelmes, jól tart. Nincs leesésgátlónk, a fiam állítja, hogy kétszer legurult (fél év alatt), de visszamászott. Ő ilyenekből nem csinál nagy ügyet, úgyhogy én sem.
2015. ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ez az ikeás ágy nem nyikorog?

A fa ágy azért bizonytalanított el, mert nekem is az volt gyerekkoromban és emlékszem, egy idő után iszonyat recsegett. Most elgondolkoztam a fém vázas ágyon, nem tudom, mennyire "gyerekbarát" (pl. nekiesik stb), illetve ez nem nyikorog-e?

2015. ápr. 7. 16:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nyikorog. Szerintem a fában is ugyanúgy megüti magát, ha nekiesik.
2015. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szuper, akkor ezek között nézek körül! A faágyam szörnyű volt pár év után, le is cseréltük.
2015. ápr. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!