Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Felhúzható zenélő plüssökben...

Felhúzható zenélő plüssökben lehet elemet cserélni?

Figyelt kérdés

Nem a forgós altatóra gondolok, hanem amikor egy plüss kisállatból vagy mesefigurából lóg egy meghúzható madzag, amivel felhúzod a zenélőkét.

Régebbről került elő egy ilyen kis altató tökéletes állapotban, de nagyon-nagyon lassan húzza vissza, élvezhetetlenül és felismerhetetlenül lassú a Bölcsődal (Egyébként a hang tiszta). Érzem, hogy a plüss fejében van valami ketyere, gondoljátok, hogy abban van egy elem, amit kicserélve megoldódna a probléma? Ha nincs, vagy tapasztalatok szerint nem azzal van gond, inkább mégsem bontanám szét szegény állatka fejét.. :D



2015. máj. 17. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye ez csak egy vicces kérdés!

A felhúzható zenélösök azért felhúzhatósak, mert nincsen bennük elem. Felhúzod és addig zenél amíg a felhúzás tart, ami benne pörög az zenél ezalatt.

[link]

ezen a képen láthatod hogy a kis bütykök ahogy a felhúzás miatt forognak, a kis fésüt pengetik, és az zenél.


Rengeteg olyan játék van amihez nincsen szükség elemre, ha megnyomja a gyerek vagy megforgatja akkor csörög, zenél, sípol de még sem kell hozzá elem.

2015. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem viccnek szántam, de köszönöm a választ. A szerkezetet természetesen ismerem, csak nem gondoltam bele, hogy az altató is így működik, nem hiszem, hogy ez az alapműveltség része, de szerencsére ennyivel is okosabb lettem ma.

Ezek szerint nem tudom rendbe hozni, hogy újra rendes tempóban játssza le a dalt?

2015. máj. 17. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát speciel a mi felhúzható állatkánkban volt elem. Valahol meglátod, hol van a gépi varrás mellett kézi öltés is. Azt kell kibontani, megtalálod benne az elemtartót. Elemet cserélsz, visszahelyezed, és újra összevarrod.
2015. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!