Méretre vághatom otthon?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy matracot, de egyedi méretű a kiságyunk (113x70)

A matrac 140x70 méretben kerülne alapáron 22000 Ft-ba, az általunk kért egyedi méretben viszont ugyanez a fajta matrac 42500 ft lenne(!) (best dream bambino)

Találtam egy akciót aminél a 140x70-eset 14000-ért megvehetném de nem tudom hogy ront valamit rajta ha otthon vágnánk méretre?

Az a baj hogy ebben a méretben nem gyártanak matracot csak a novotex, de nem akarok kókuszmatracot az ágyába.

Kifizetnék egy minőségibb matracot más anyagból, de túlzásnak tartom hogy dupla árat fizessek (szinte mindenhol horrorisztikus felárat mondanak) csak mert 30 centivel rövidebbet kérnék..



2015. jún. 2. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az használhatatlan lesz. Miért nem akarsz kókuszt, piciknek az kell.
2015. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem kötelező kókuszmatracot akarnom az ágyába, eddig egyetlen matracosnál se ajánlották, a vélemények is megosztóak róla, és remek minőségű nem kókusz matracokat is készítenek direkt kisbabáknak.

Nem akarok vitát nyitni azon hogy hogy mennyire jó a kókuszmatrac, én nem olyat szeretnék.

Csak nem tudom hogy itthoni méretre vágásnál, vagy ha elviszem valahova hogy méretre vágják akkor miben lesz más az a matrac, miért lesz kevésbé jó?

2015. jún. 2. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Első babám utálta a kiságyat pont a kókuszmatrac miatt, amint kicseréltük azt a kőkemény matracot gyönyörűen aludt. Most a másodiknál egyszerű szivacsmatracot vettünk!

Kérdező, én nem mernék nekilátni otthon (annak a matracnak nem ismerem az összetételét), de lehet hogy rontana rajta.

2015. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Belső szerkezeti képet nem találtam, sima hideghab matrac, annyi csavarral hogy a két oldalán különböző a habanyag sűrűsége, azaz van egy keményebb és egy puhább oldala Goretex levehető huzattal.

Mi változhatna méretre vágatás után a matracban?

2015. jún. 2. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szivacs matrac akkor semmi baja nem lesz.
2015. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok! Ha szivacs/hideghab akkor lehet megoldható, hogy házilag átszabd.
2015. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Erről a matracról van szó.

2015. jún. 2. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!