Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek ez a matrac jó?

Szerintetek ez a matrac jó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2 rétegű levegőcsatornákkal

Gyermek ágy matrac 70 x 140 cm

Két oldalas kivitel puha baba oldal és nagyobbaknak keményebb oldal hab kiegészítéssel


Alvi Klima Kim matrac előnyei:

-Alvi duo elve

-2 Réteg matrac magjában készült kiváló minőségű poliéter hab

-Jobb CO m²-es permeabilitás a függőleges légcsatornákon keresztül

-Csökkenti a hő kialakulásának veszélyét

-Közepes puha baba oldal

-Junior oldal rögzített hab párnázattal

Jellemzők:-100 % Pamut frottír, steppelt-2 Oldalsó cipzárral, cserélhető-60 ° C-ig mosható


Nem igazán rajongok a kókuszmatracért ezért néztem másikat, de a környezetem eléggé elbizonytalanított a habmatracokkal, komolyan mintha gyilkos lennék ha olyat veszek, pedig tényleg nem akarok rosszat..


2015. jún. 16. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Sima, mezei szivacsmatracot vettem az első gyermekemnek is és most a kicsinek is azt vettünk, teljesen meg vagyok elégedve vele.


A kókuszmatracot azért sem vettem, mert abba egyszer belebüfizik a gyerek és belerohad a büfi, mert nem lehet kimosni.

2015. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a kókusz kimosható! pont ezért jó, mert átfolyik rajta a víz. berakod a kádba a kókuszt megáztatod szeres vízben és hagyod kiszáradni. ellenben a szivacsot nem tudod teljesen kimosni. mosógépbe be se tudod rakni és nem tudod kicsavarni sem ha ugyanúgy kádban kimosnád. örökkévalóságig habzik és nem tudod kiöblíteni rendesen. és ha túl kemény mehet rá fedőmatrac is. vagy valami vastagabb steppelt anyag.

de amúgy nem baj ha habmatracot veszel, csak ahogy nő a gyerek süppedni fog és nem biztos hogy kényelmes lesz neki egy idő után. de ha addigra lecseréled beválhat! csak takard le olyannal, ami nem engedi át a nedvességet, mert tényleg szenvedés a mosása. szóval idővel drága mulatság lesz.

2015. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!