Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Külön szobába elég csak a...

Külön szobába elég csak a bébiőr vagy kell légzésfigyelő is?

Figyelt kérdés
Vagy közvetlenül egymás mellett vagy egymásból nyíló szoba lesz(még nem döntöttük el melyik házat fogjuk megvenni)
2015. júl. 29. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én légzésfigyelőt is használnék!
2015. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Nappaliból nyílik nálunk mindkét szoba.

Csak bébiőrt használtam, mert az ajándékba kapott légzésfigyelő nem jól működött. És nem tartottam fontosnak, hogy vegyek. De a bébiőr nagyon jó volt.

2015. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hugomnál egyik sem volt használva miután ő anyuékkal volt egy szobába (majdnem 20 év van köztünk, így nem olyan régről beszélek 4éve született)
2015. júl. 29. 14:12
 4/7 A kérdező kommentje:
A légzésfigyelőnél attól félek, hogyha beriaszt tévesen én szívrohamot kapok
2015. júl. 29. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nincs ami riasszon, amikor kellene, az nyugodtabb erzes lesz? A bolcsohalal csendes gyilkos, a bebioron semmit se fogsz hallani csak a kihult gyereket talalod meg orak mulva.
2015. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha leáll a gyerek légzése, akkor teljesen mindegy, honnan nyílik a szoba, alhatna közvetlenül melletted is, akkor sem vennéd észre. Ennek nincs jele, nincs hangja, ha nem bámulod álló éjjel nyitott szemmel, nem veszed észre. Én a magam részéről úgy gondolkodtam, hogy inkább kapjak én szívrohamot téves riasztáskor (ami nem is biztos, hogy téves, csak a gyerek felriadt a sípolásra), mint egyszer ne vegyem észre, ha baj van.
2015. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha választani kéne a légzésfigyelő sokkal fontosabb. Igen kis százalékot érint, de ne tudnám megbocsátani magamnak ha az én gyerekeket érintené. Mivel nem ismerik az okát így nem tudja senki biztosra mondani hogy melyik gyerek fog belehalni. Azt mondjak teves riasztás nincs. Ha jol vam beállítva es 2 vagy 3 lapos ( nem tud rola lemaszni) akkor ha riaszt a baba a hangjatol felriad es vesz levegőt. Én igy nyugodtan tudtam aludni, tisztába voltam vele hogyha baj van akkor riaszt. Es használtan vettük 10000-ért, most adtam el 6000-ért. 4000 ezer forintot csak meg ér 1ev használat és a nyugalom.
2015. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!