Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Most tervezünk egy családi...

Most tervezünk egy családi házba költözni, ahol a leendő babának külön szoba lesz már most kifessük majd a szobát?

Figyelt kérdés
Babavállalás elött állunk, év vége felé fogjuk elkezdeni a próbálkozást. Új ház, nem tudom hogy a felújítás alatt (minden helység kifestése) már megcsináljuk az ő szobácskáját is, természetesen bútorok nélkül vagy majd ha már pocis leszek
2015. aug. 8. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

biztos én vagyok az értetlen, de minden szobát kifestenétek csak azt az egyet nem, mert majd gyerekszoba lesz?

ne haragudj, de ilyen butaságot már rég olvastam, hát ne fesd ki, hagyd úgy, majd a vendégeknek mondod, hogy 1-2 évig a téglákat nézzük, mert hát babona... :D

2015. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen, érdemes túlesni rajta, terhesen nem a legjobb a festék szagú lakásban ücsörögni :)


mi homok sárga színűre festettük, így lány és fiú kompatibilis is :) a bútorokat, berendezést csak a 30. hét körül szereztük be.

2015. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es, alapozásról nem hallottál még? illetve gondolom arra gondolt a kérdező, hogy később a baba neméhez tudják igazítani..
2015. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fessétek ki, hogy rendben legyen az is. Lehet pl. fehér és majd a babavárás közben kifestitek színesre, meg lehet valami dekort is festeni, vagy dekor tapéta. Akkor majd ráértek eldönteni, hogy mit szeretnétek.
2015. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Halványabb bézs színű falat szeretnénk majd és fehér bútorokat. Arra írányult vonla a kérdés, hogy most ott csak egy tisztasági festést csináljunk, vagy már olyan színre fessük ezt nem tudom eldönteni. Ezért kérdeztem
2015. aug. 8. 13:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég most a tisztasági festés, és ráértek a babavárás alatt is kifesteni amilyenre szeretnétek.
2015. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Picit hasonlo cipoben vagyunk. Meg nincs babank, bar mi mar jo ideje probalkozunk.


Mi kifestettuk a gyerekszobat, egyelore fehere es majd ha aktualis a nemehez igazitva kap egy reteget vagy kettot, jelen otlet szerint csak az egyik falra.


Viszont ha egyertelmu, hogy a gyerekszoba fiunak, lanynak egyarant bezs szinu lesz, akkor szerintem fesd ki.

2015. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már tudjátok, hogy milyen színt szeretnétek, akkor kifesthetitek már most. Legalább nem lesz már rá gond és nem lesz újra kupi a házban.
2015. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi júliusban költöztünk be a családi házunkba, és szintén van egy üres szoba, ami majd babaszoba lesz. Először mi is gondolkoztunk, hogy lealapoztatjuk csak a falakat, aztán ha már terhes leszek kifestjük. De végül úgy döntöttünk, hogy kapott a fal egy alap fehér színt, ha pedig már útban lesz a baba, akkor majd ráérünk gondolkozni,hogy milyenre fessük át. Igaz nálunk 2 év múlva lesz esedékes a gyermekvállalás.
2015. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!