Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Faktum Makaó bútorcsaládhoz...

Faktum Makaó bútorcsaládhoz milyen színűre festenétek a falat?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ötletem, de kíváncsi lennék, ki hogy festené ki a szobát ehhez a bútorhoz. :)


Most barack színű a szoba, kislányt várunk, de nem szeretnék rózsaszín falat, inkább uniszex, ha jön a tesó majd, meg a bútorhoz nem is illik. Végül is maradhatna ez a szín, de szeretnék azért egy tisztasági festést (egyébként nem régi ez sem, 1 éve festettünk, most ez a hálónk).


Aki nem ismerné a bútort:

[link]


2015. aug. 8. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen fal szín jönne be hozzá:

[link]

2015. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem barnás fallal már túl barna lenne az egész. Inkább vmi világosabb színt választanék. Pl. dulux- hellén napsütés
2015. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szürkére.
2015. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Halvany orgonalilara! :-)

Majd ird meg legyszi, h neked mi az elkepzelesed. Milyen kivancsi vagyok ra!

Sok boldogsagot a babahoz!

2015. aug. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Most is Dulux festék van, hamvas őszibarack. Én arra gondoltam, hogy nagyon halvány homokszínt, vagy krémszínűre festenénk, és valami aranyos kis mintát a fő falra, ahol a kiságy is lesz.

Először ilyesmire gondoltam:

[link]


De mivel most eléggé elmentünk az afrikai kisállatok felé (a pelenkázó szivacs is bébi zebrás), és kinéztem az OBI-ban egy csillárt, ami 3 égős, egy zebra, egy kismajom és egy zsiráf, ezért arra gondoltam, hogy akkor lehetne ilyen afrikai falfestés is, aranyos kis állatkákkal. Mit gondoltok? :)

2015. aug. 9. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami Föld színt(szürkés barnás zöld) nézz meg szerintem azzal jól mutatna.
2015. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még a halvány zöldre gondoltam, de akkor már nem lenne túl fiús? :)
2015. aug. 9. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!