Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen matraccal használjátok...

Milyen matraccal használjátok a légzésfigyelőt? Nem puklis tőle vagy nem dölöngél?

Figyelt kérdés

Most vettünk egy Angelcare 601-es készüléket (2 érzékelő lapos). Az ágyhoz volt egy 5 centis szivacs matrac, és ha alá van rakva, nagyon kidudorodik, biztosan legurulna róla a pici, nem maradna középen.

Másnál is van ilyen? Más típusú matracokkal nem dölöngél, vagy bármi hasonló probléma van velük?

Kérlek írjatok matrac típust is és vastagságot is! Esetleg a légzésfigyelő méreteit.



2015. aug. 11. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

5 centis a matrac ? Az eleg vekony, ugy tudom 10 cm a minumum.

Nekunk 12 cm, es nem latszik vagy erzodik, hogy alatta van.

2015. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sandrachnologic ***** válasza:
Kokusz matracunk van. Nem tudom hany centi, de nem erzodik semmi pedig 3 lapos 😊
2015. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 cm vastag szivacsmatracunk van, és Álomvirág legzesfigyelonk (3 lapos), tökéletes a matraccal együtt. Én meg pont úgy tudom, hogy nem jó a vastag matrac a babának, és a legzesfigyelo sem mindig működik jól a vastag matrac miatt.
2015. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elején mózesben aludt a fiunk 6 hétig és abban nagyon vékonyka matrac volt, talán 2-3 cm-es.

Egy lap fért be alá és a maradék helyeket körülötte kibéleltem textilpelussal, így szintben maradt, nem volt puklis + az egészre tettem egy babaplédet is még és úgy a matrac.

Utána költözött a kiságyba át és akkor már 12cm-es szivacsmatrac alatt volt a légzésfigyelő.

2015. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* 10cm-es matrac alatt volt, (nem 12cm)
2015. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A BabySense-nek 4-5 mm vastag a lapja, semmi nem billegett rajta. Milyen magas az a lap, hogy 5 centis szivacson átnyomódik?
2015. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A használati utasításban az van, hogy maximum 12 cm vastag, de bármilyen típusú matrac használható vele.

Megnéztem, 13 mm vastagok a lapok.

Fura is volt amikor kicsomagoltam, hogy ilyen vastag, de amúgy ez az egyik legnépszerűbb márka, ismerősöktől is ezt hallottam, és a legtöbb helyen ezt lehet kapni.

Most gondolkodom, hogy ezt is cseréljük le, amíg vissza lehet vinni, vagy csak matracot vegyünk, és azt milyet? :D

2015. aug. 12. 07:19
 8/8 anonim ***** válasza:
2 érzékelős Angelcaret használtunk, kb 10 vtg kókuszmatraccal. Semmi gond nem volt vele.
2015. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!