Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyit adtok ki a babaszoba...

Mennyit adtok ki a babaszoba dekorációra, pl dekorgumira?

Figyelt kérdés

Dekorgumi mintákat készítek és érdekelne, hogy ki mennyit adni ki ilyen dekorációkért?


pl. a5 méretű betűkből egy név (mennyi lehetne 1 betű) ?

vagy a4es, a3as figurákért?


2015. aug. 17. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem még ingyen se kéne.
2015. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semennyit. Anyóssal mi festettünk a falra.
2015. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dekorgumira semennyit nekem se tetszik. de fali matricat vettunk 3 csomaggal, osszesen kb 3-4 ezer lehetett....mas dekoracio nincs, szonyeg meg butorok, de azt mar ugy valasztottuk hogy 10 evesen is tetszen neki.
2015. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok, akkor olyantól kérdezem, akinek tetszik, és nincs kézügyessége
2015. aug. 17. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Bababörzén vettem eredeti csomagolásban 3 darab gyári figurát 500 Ft-ért. Többet nem adnék érte, házilag én is tudok készíteni.

Amúgy fura, h így kérdezed, gondolom nem feketén tervezed árulni és ahhoz kéne egy üzleti terv meg engedélyek.

Számold ki mennyibe kerül az anyag és mennyi idő alatt tudsz elkészíteni egy figurát. Akkor gondold át, hogy hány darabot tudsz csinálni egy hónapban és az mennyibe kerülne anyagáron. Utána add hozzá az ÁFÁ-t és azt az összeget amennyit keresni szeretnél vele per hó aztán oszd le a figurák számával. Az lesz a jó darabár, arról tegyél fel kérdést h annyiért vennénk-e?

2015. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 5. válaszoló jól írta.

Nekünk egy 5 és egy 4 betűs név van dekorgumiból + egy "&" jel a két név között, 12cm magasak és 5 szélesek a betűk. Csillogósak, színesek. Az & jel kisebb, pontosan annak nem tudom a méretét. 10 karaktert vettem 500ft-ért, egy anyuka hirdette facebook-os csoportban.

3D Hungarocell mesefiguráink is vannak, 5db. A legkisebb 20cm a legnagyobb 50cm. 3 virág és kettő fűcsomó járt még hozzá. Ezért fizettem 4000ft-ot. Nekem megérte. Tényleg nagyon szépek. Szintén facebookról.

Falmatricát vettünk még a KIK-ben, ezek is elég nagyok, micimackó összes szereplője + kiegészítők (méhkas, pillangó stb.) Ez 3190ft volt.


Én úgy gondolom, hogy ezek nem voltak olyan vészesek árban, sokáig jók is. Nem újít az ember minden évben és 2 évesen sem lesznek gyerekesek, hogy le kell szedni őket.

Ismerősünknek is volt a gyerekszobában, náluk 5 évesen kerültek le a falról. Nem hagyott nyomott sem, nem roncsolt.

2015. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!