Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti mostátok már gépben a...

Ti mostátok már gépben a Fischer Price tanuló kutyát? Bemerjem rakni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez elemes gyerekjáték, nem? Akkor szó se lehet róla, tönkrevágja.
2015. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ditta323 ***** válasza:

Olvastam róla, hogy vannak akik mossák. Elemeket kiveszik belőle majd kiszárítják és semmi baja nem lesz.

Hát nem tudom, megvárom előbb, hogy a lányom leamortizálja teljesen (füle már nem működik), azt majd csak utána teszem mosógépbe, addig meg manuális tisztítás.

2015. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne.
2015. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kimostam és több ismerősöm is. Elemet kiveszed, kimosod a kutyát és hagyod, hogy teljesen kiszáradjon. Addig ne rakd vissza az elemet, míg teljesen ki nem szárad. Ha egy picit is vizes marad, akkor lezárlatol, ahogy az elemet belerakod és működésbe lép.
2015. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és a centrit vedd le alapra.
2015. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet mosni, elemek nélkül.
2015. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen ezért kérdeztem mert olvastam, h más simán kimossa. Köszönöm az információt.
2015. aug. 20. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!