Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kedves anyukák! Ki milyen...

Kedves anyukák! Ki milyen webshopot vagy magánszemély varrónőt ajánlana babaágynemű szett elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Kispárna, takaró, fejvédő és zsebes tároló elkészíttetése lenne a cél reális áron nagy anyagválasztékból. Főleg a baglyos minták tetszenek, meg a folt varrott, kézműves ágyneműk.

#párna #takaró #fejvédő #rácsvédő #babaágynemű #zsebes tároló #pelenka tároló #babatextil #gyermek ágynemű
2015. aug. 31. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A meska.hu-n nagyon szép dolgok szoktak lenni. Van ágynemű kategória:

[link]

2015. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani, hogy ezek kézműves termékek, ha tetszik valamelyik, akkor lehetséges, hogy az eladó tud hasonlót más anyagból.
2015. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Facebookon a Bambidekor oldalon nagyon szuperek vannak... Sztem nagyon jó áron... Már többször rendeltem tőlük. Nagyon jó minőségű, sok a választék és egyedi meretben is megcsinálják.
2015. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia.én ajánlani tudom a babakelengye no1-et a facebookról. én náluk rendeltem teljesen megvagyok velül elégedve csak ajánlom. és elég olcsók
2015. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!