Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit ajánlatok a teljes biztons...

Mit ajánlatok a teljes biztonság érdekében?

Figyelt kérdés
A párom unokatesójának a lánya úgy járt,hogy egy vastag takaróval takarta be a gyermekét, aki a sajnos a fejére húzta a takarót vagy valahogy alá mocorgott és megfulladt. Ez már régen történt,de a páromat nagyon megrázta ez a dolog és kialakul egy ún." fóbiája", hogy fél a saját kicsinknek takarót venni. Egy olyan takaró,esetleg hálózsák kéne ami 100%-os biztonságot nyújt a születéstől kezdve.
2015. szept. 4. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

indenből babadolgot kell venni

a babapaplanok speciel pont ezért habkönnyűek...

babaágy, babafésű, babakörömvágó olló, stb.

bevizsgáltak, kontrolláltak, biztonságosak.


viszont a iságy feletti baldahint el kell felejteni, sokat visszahívta a cégek, mert szintén fulladásos halálesetet okoztak, viszont az anyák egymás között adják veszik és a mai nap is baldahinos ágyakat hirdetnek..


tájékozódni kell, és nem félelmeket táplálni, mert az is csak bevonzza a bajt.

2015. szept. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon ajánlom még,hogy vegyetek légzésfigyelőt. nekem nagyon nagy megnyugvás volt, hogy rögtön jelezne ha baj lenne.
2015. szept. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A halozsak 4 kg felett biztonsagos.

Takaro, parna , racsvedo ( !) plussallatok a kisagyban mind veszelyesek, fulladast okozhatnak.

2015. szept. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hálózsák ami rá való méret.
2015. szept. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hálozsák, van már 46 cm-es babára is valo... mi pont kaptunk egy akkorát..(nem tudom miért vett ismeros koraszulott babára valot..na mindegy) szoval hosszuujju hálozsák (lepatentozhato ujjal). sokan irjak, hogy a babák nem szeretik, ha a kezdetektol fogva abban van (a fiam már a korházban is azt használta) akkor imádni fogja! a 2 évesemet még most sem merem betakarni..amikor probálkoztam vele, mindig a fején..orra elorr volt a pléd..
2015. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a másik, hogy pont a fulladás veszély miatt, itt a védono leszedeti a rácsvédot is...(persze plussok sem jok, ha vannak a baba ágyában)
2015. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!