Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Odatelefonaljak vagy marad ez...

Odatelefonaljak vagy marad ez a butor?

Figyelt kérdés
Most varom a 3.bebim november vegere es szombaton megrendeltuk a butort,egy Klups Paula butorszettet,irto cuki es nagyon nagyon tetszik,de ma veletlen ratalaltam egy masik szettre(szintrn Klups)es beleszerettem.Elvileg holnsp vagy utana szallitjak ki a butort.Gaz lenne hafelhivnam oket h megsem kell?segitseg
2015. szept. 15. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Előleg nélkül egyébként nem is értem,hogy hogy felvették a rendelést.

Egyébként igen, ilyenkor már gáz lemondani, meg lehet,hogy nem is lehet.

2015. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy ki a feltétele a rendelés lemondásnak. Ugyan onnan lenne a másik bútor?
2015. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg a dolgot: Te örülnél, ha várnád a babád bútorát, és az utolsó pillanatban a cég lemondaná bármilyen okból?

Jogilag biztos,hogy elállhatsz a vásárlástól,még akkor is, ha már kiszállították, ez általában 8 napot jelent, kérdés hogy szerinted ez mennyire korrekt.

2015. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igrn,nem akarok kellemetlenseget egyebkent a masik butort is lehet ottkapni de mikor ott voltunk nem is lattam,csak ma a neten mikor nezegettem:/
2015. szept. 15. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ugyanonnan veszed, egyáltalán nem gáz a csere.

Ha nem ugyanonnan, akkor csak az a lényeg, hogy mik az elállás feltételei, amúgy ne csinálj belőle nagy ügyet, nem éri kár miattad az üzletet.

2015. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!