Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen pihenőszéket érdemes...

Milyen pihenőszéket érdemes venni?

Figyelt kérdés
Van valami értelme annak, hogy rezeg, hintáztat, zenél? Jobb ettől a babának?Vagy jó a sima pihenőszék is? Úgy láttam, hintáztatni azt is lehet a lábain.

2016. jan. 13. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

az jó ha magától hintáztat, mert van amelyik baba csak úgy van el benne és manuálisan elég fárasztó...nekünk jó volt a zene is, megnyugtatta őt...a rezgés nem tudom milyen, nekünk nem volt megvoltunk nélküle is...a játékhidat sem használtuk..

ami még legyen szempont: hogy legyen teljesen levehető a huzatja...mert bukik, kiborítja bele az iszit stb...

2016. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha rezeg.
2016. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem vennék, míg nincs meg a baba. Ha nyugis, nem hasfájós és elvan a kiságyban/járókában, akkor teljesen felesleges.
2016. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt, sem sima, sem rezgős, és nem éreztem a hiányát. Elvolt nélküle is a fiam.


Szerintem ne vegyél előre, mert lehet csak a sarokban fog porosodni...

2016. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En a 2. Gyerkocnek vettem, mert az 1. Iszonyat hasfajos volt. Hasznaltan vettem a neten Bright Star markajut, olyat ami rezeg, mert azt olvastam h az megnyugtatja a babakat.

Nagyon jol elvan benne, hosszu percekig elnezelodik, hallgatja a zenet. :-)

Szamomra azert is jo, mert vihetem a szekkel egyutt barhova ahol en is vagyok, akar a furdoszobaba is.

(A kisagyba en a gyerkoceimet mindig csak aludni teszem le. Az ebren toltott idoben nem ott vannak)

Szoval szerintem erdemes venni egyet.

2016. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően én sem a kiságyban hagytam ébrenléti időben, hanem 6-7 hetes korától a nappaliban ott volt a járókában, de az első néhány hétben ha megébredt, elvolt kicsit a helyén is.

(#3)

2016. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A baba már 7 hetes és egyre többet ébren van. Az autós hordozóban szívesen elücsörög és nézelődik, de azt olvastam, hogy nem egészséges a hátának, ezért szeretnék pihenőszéket venni neki.
2016. jan. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!