Légzésfigyelőt, milyet?

Figyelt kérdés
Melyik mit tud, mi vált be, melyiket ajánlod, mennyiért és hol lehet kapni?

2016. jan. 24. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

A vedononk az Angelcare 2 laposat ajanlotta. A baratnom is, igy olyat vettunk. Elefaniban 25.000-ert kaphato, ami korrekt.


Javaslom, kossetek egeszsegpenztarat, megeri gyerekcuccok, maganorvosi koltsegek miatt.:)


Meg az is eszembe jutott, hogy ne elemet vegyetek bele, hanem aksit. Ikeaban jot lehet kapni, toltovel egyutt.

2016. jan. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Babysense 2 laposat használok teljesen elégedett vagyok vele. Használtan vettük. Riasztani csak akkor riasztott amikor elfelejtem kikapcsolni mielőtt kiveszem a babát. De amekkora az a 2 lap arról művészet lenne lemászni, max ha az ágy tetején vagy alján lenne keresztbe.
2016. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a baby control légzésfigyelöt tudom ajánlani.Heim pálba is ezt használják .ár érték szempontjából ez a legjobb szerintem.Van többféle lapos változat.nekünk 2 lapos volt és egyszer se volt téves riasztásunk.Nagyon egyszerű a kezelése is.
2016. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek zöld pacsit adtam. Azért megvárom, hátha lesz legalább két egyforma ajánlat, mert most mindenki mást ajánl.
2016. jan. 24. 14:17
 5/9 Adrienn0122 ***** válasza:
Nekünk Angelcare két lapos van, elégedettek voltunk vele, amíg használtuk.
2016. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Babycontroll mindenképp! Az angel carenek olvass utána, akár itt a gyakorin, h gyakran tévesen riaszt!
2016. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a baby control azért is tutti, mert használtan ha veszed, akkor is van rajta garancia. Mi is így vettük, és vissza is veszik, ha már nem használod. Bevizsgálják természetesen a használtat is, amikor megveszed.
2016. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Angelcare ac401-es van, még nem kezdtük el használni, 2 hét mulvára vagyok kiírva, szóval érdemben utána tudok csak nyilatkozni.


Sokat olvasgattam róla, hogy milyen legyen, márka, hány lapos, mit tudjon, végül erre esett a választásunk töb szempont miatt.


2 elég nagy lapja van, nem csak légzésfigyelő de babyőr is egyben, színes kijelzős szülői egység még a babaszoba hömérsékletét is kiírja és jelzi, ha túl alacsony, magas. Külföldön élünk és itt pl a légzésfigyelöt teljesen feleslegesnek tartják, viszont a babyőrt elengedhetetlennek (főleg ha nagy házunk van, mint nekünk). Magyarországon meg pont fordítva, meguntam a dilemmát, nem akartam igazságot tenni, így olyan model kellett, ami mindkettő egyben.


Ennek az ára Magyarországon kicsit húzósabb, 45 ezer Ft, de mi megszereztük az angol amazonról kb kiszállítással együtt 26 ezer ft-ért.

2016. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül is a védőnő ajánlására béreltünk a védőnői szolgálattól.
2016. febr. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!