Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kókuszmatrac? Tapasztaltatok...

Kókuszmatrac? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Ma hozta a futár az új kókuszmatracot a kiságyba. A párom szerint konkrétan penészes szaga van. Valóban elég büdös, de nem tudom hogy lehetséges-e hogy penészes, vagy ennek egyszerűen ilyen jellegzetes szaga van. Tapasztaltatok ilyesmit esetleg? Babaszsfariról rendeltük.
2016. jan. 25. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleg jellegzetes illata van, ezert sokszor aloe verat es/vagy levendulat is tesznek a matracba, ami elnyomja a kokusz "illatat". Ha peneszes lenne, szerintem annak lennenek kulso nyomai is.
2016. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég fura szaga van.

Tuti, h penészt érzel?

2016. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes szaga van. Férjem szerint dohos, szerintem nem, nekem nagyon tetszik. De nekem a furcsa szagok jönnek be mindig. :-)
2016. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fura szaga van de elmúlik.
2016. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem teljesen penész szagnak mondanám... inkább tényleg olyan dohos. Most kicincáltam a huzatából, és hagyom szellőzni pár napot, aztán meglàtjuk mi történik.

Köszönöm a válaszokat!

2016. jan. 25. 18:10
 6/6 anonim válasza:
Én már több éve alszom kókuszmatracon, és én imádom még sose fordult elő hogy furcsa szagokat éreztem volna.
2016. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!