Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Érdemes így venni álomvetítőt?

Érdemes így venni álomvetítőt?

Figyelt kérdés
3 és fél méteres a házunk belmagassága. Ha jól tudom ez a szerkentyű a plafonra vetít. De elgondolkodtam, egyáltalán ellát ilyen messzire a baba? 3 hónapos.
2016. febr. 10. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ellát, ha csak a plafon miatt kérdéses, akkor érdemes. Amúgy szerintem teljesen felesleges kütyü, amikor kéne, akkor egyáltalán nem fogja érdekelni.
2016. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De honnan tudod, hogy nem fogja érdekelni? Ismerős kislánya elaludni nem tud nélküle. Nem egyformák a gyerekek!
2016. febr. 10. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is kérdés hogy a szerkentyű elég erősen világít e ilyen magasba?
2016. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk elég alacsony a plafon de még így is homályosan vetít, mondjuk a fiatal babák se látnak még olyan részletesen.

Anyós szerint jó lesz így, úgyis inkább csak a fények, a mozgás fogja érdekelni, nem az, hogy mennyire éles a csillag.

Esetleg tedd a szekrény tetejére, hogy közelebb legyen a plafonhoz.

2016. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 hós baba nem nagyon lát el odáig, főleg, ha már álmos is és nehezebben figyel.


Magam részéről azt vettem észre, a körforgótól, mozgó mindenfélétől pl. kifejezetten felpörög a babánk, ezért azt nappal használom csak.

Van viszont rajta csak zene funkció is, ami nyugtatja alváshoz.


Legpraktikusabbak a zenélő körforgók, ahol a zenét és a forgást is tudod ki-be, vagy egyszerre bekapcsolni, vagy a jelzőfényes altatózenélők.

Arra figyelj, hogy legyen ajtuk alatózene és maguktól kikapcsoljanak.

Plusz úgy szereld fel, hogy gondolj rá, ha oldalt van és a babát másik oldalról inger nem éri, csak azt nézi, könnyen lehet féloldalas (mindig arra az oldalra fordul és az izmai úgy fejlődnek), ezért érdemes ilyenkor cserélgetni az oldalt, vagy eleve középre szerelni.


Az alvási szokásait te alakítod ki!

Mindenféle kütyüt hiba egyből bekapcsolni, ahogy leteszed, mert megszokja és utána persze, hogy csak azzal tud aludni. De mi lesz ha egyszer nem otthon alszotok? A körforgó zenélő funkció használata is úgy helyes, ha megnyugtatásképp néha, de nem mindig van használva. Lehet, hogy lesz 1-2 nehezemm elalvás, de tanuljon meg magátólálomba szenderülni.

2016. febr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!