Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Használtok ilyen pihenőszéket?...

Használtok ilyen pihenőszéket? Ki tudtátok használni? Szerette a babátok?

Figyelt kérdés

Nekünk még van 1 hónap mire megérkezik a pici.

[link]


2016. febr. 12. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:

nem ilyet, de pihenőszéket igen...imádta.

körülbelül 2 hónaposan már elvolt benne 10 perceket, aztán fokozatosan szoktattam hogy míg fürdök/főzök benne volt, nézte mit csinálok én meg beszéltem hozzá...4 hónaposan már egy komplett rántott hús ebédet meg lehetett csinálni, úgy elvolt benne...adtam neki pár játékot a kezébe, ringatta és úgy nézett engem akár egy óra hosszat is..nekem olyan volt mint egy bébi szitter, mégis egy légtérben tudtam közben lenni a babával, beszélni hozzá....egy időben aludt is benne, de persze cska délután. 11 hónapos volt mikor eltettük.

2016. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, ami teljesen fektethető. Rengeteget van benne, imádja születés óta. Ki tudom vinni magammal a konyhába pl. amíg mosogatok, Ő meg nézegeti a macikáit addig. Aludni is szokott benne nappal. De mondom, teljesen fektethető, nincs benne összegörnyedve.
2016. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez is teljesen fektethető és döntető,bár milyen pózban ,anya ringatózását utánozza több változatban:)Köszönöm a válaszokat remélem nekünk is befog válni.
2016. febr. 12. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:
4moms mamaroo pihenőszéketek van ? Igen borsos az ára :D Mi,azért nem vásároltunk ilyen értékben pihenőszéket,viszont rezgős meg van rajta 3 dal amiket nagyon szeret,néha el is alszik benne .Ahogy az első írta valóban nagy segítség :)
2016. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekünk is sima rezgős volt,az jobb mert sokkal mobilabb,ezt nem lehet csak ugy fogni és kivinni magammal a konyhába
2016. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, én erre a célra az autós hordozót használtam, abban vittem ki magamhoz a konyhába, amíg főztem. Tökéletesen megfelelt a célnak arra a pár hónapra, amíg szükség volt rá. Utána már inkább kúszni-mászni szeretett a járókában.
2016. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó előtti azt ki lehet vinni a konyhába nem is értem meg bár hová ahol van áram nem is értem miből gondolod hogy nem ? A Barátnőméknek is ilyen volt már el adta ,ami rossz benne,hogy amit fel tud ülni a baba benne nem lehet használni.Viszont nagyon jó benne,hogy rá tudod csatlakoztatni a tellót és a baba bár milyen zenét hallgathat ,tiszta hangszóróval, szülők mozdulatait utánzó mozgásformával ringatja a babát .Ha használtan nem lenne ilyen drága biztos megvettük volna .
2016. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem azt irtam h nem lehet kivinni hanem nem olyan egyszerű...az autóshordózot is akár fogom és kiviszem...mig ehhez mint irták,áram kell,stb..
2016. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a mienk elemes, ki lehet vinni az udvarra...az autós hordozó meg nem rezeg nem ringat, ráadásul a miénknek piszok nehéz leszedni a huzatját...a pihenőszékbe nyugodtan ehetett ihatott, mert kb. 3 perc volt leszedni a huzatját, és 60%-on lehetett mosni, a többivel együtt...az autóshordozónak nem tudom hány fokon lehet, én egyszer mostam ki, akkor is kézzel, kínszenvedés volt.
2016. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sima rezgős-zenélős, hintàztathatós, dönthetős Bright Starts pihiszékünk volt. Eddig hasznàlta a mi első gyerekünk, 2 helyen volt kölcsönben, mindenki kihasznàlta, most fog megszületni hamarosan a 2. babànk, ő lesz a következő hasznàló. Még mindig újszerű, hibàtlan, mi is nagyon sokat hasznàltuk, àllìtólag hasfàjàsra is jó (a mi gyerkőcünk nem volt hasfàjós).


Szóval nagyon megérte az àràt, viszont csak 9 kg-ot bìr.

2016. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!