Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Waldorfbabának valo anyagot...

Waldorfbabának valo anyagot hol tudok venni szegeden?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

PL: [link]


2. Megtalálni a megfelelő alapanyagot


Alapanyagok:


csőgéz

gyapjú (kártolt, azaz egy ritka fogú fésűvel kicsit meg kell cibálni)

testanyag


Csak ezt a pár dolgot kell beszerezni, és már készülhet is a baba (feltételezve, hogy otthon azért található tű-cérna).


Csőgéz: ezt a gyógyszertárban vagy gyógyászati segédeszköz boltban tudsz vásárolni. (Sikerült? Várom beszámolótokat!)


Gyapjú: én egyszer egy Nemzeti Múzeum melletti vásárban vettem tök jó gyapjút, ráadásul olcsón. Gyapjút vehetsz például a Waldorf baba alapanyagokra specializálódott Gyapjúvarázs webshopban.


Testanyag: vehetsz a Katica webshopban (76x100cm 3.250 Ft) vagy a Gyapjúvarázs webshopban (65x50cm 1200 Ft – nagy választék van). Ennek lényege, hogy 100% természetes, azaz a festése is természetes alapanyagok felhasználásával készült. Véleményem szerint méteráruboltban kapható mezei testszínű pamutanyag is megfelel a célra.


Szükséged lehet még plüss anyagra (ha manót csinálsz), vagy szép mintás kartonanyagra (a ruhához) – mindkettőt, sőt babakészítő csomagokat is találsz a már említett Gyapjúvarázs webshopban.

2016. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A webshop-ok miatt linkeltem, onnan tuti szállítanak Szegedre is.
2016. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!