Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kombi ágy, vagy külön pelenkáz...

Kombi ágy, vagy külön pelenkázó és külön ágy? Milyen bútort vettetek / tettetek még a babaszobába?

Figyelt kérdés

Nektek melyik vált be, melyiket tartjátok jobbnak? Tetszenek nagyon a kombik, de valahogy nem találom praktikusnak őket. Ha külön van, mégiscsak jobban lehet rendezgetni a szobában, nem?

Ezen kívül még egy nagy ruhásszekrényt tervezek venni, és egy kis szennyeskosarat. Mi kellhet még?


Ti mikor vásároltatok be?


2016. márc. 6. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyerekszobában is van egy nagy beépített szekrény, így gyakorlatilag minden holmiját (ruhák, ágynemű stb.) abban tároljuk. Vettünk egy fenyő 140x70-es kiságyat, arra pedig merev pelenkázólapot, illetve beraktunk 2 már meglévő fenyő polcot a szobájába, amin a játékok és könyvek sorakoznak. Nekünk felesleges pénzkidobás lett volna külön komódot venni.
2016. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kombiàgy, mert ehhez jutottunk hozzá nagyom baràti àron. :) A pelenkázó lap, ami kiságyra tehetõ engem nagyon idegesít, zavar, külön pelenkàzót meg nem vennék. Egyenlõre nincs külön szekrénye, de a terveimben van egy sokpolcos szekrényt venni neki, ha átkerül a szobájàba. Még velünk van.

Nem tàroljuk külön a szennyesét. Viszont amit feleslegesnek tartottam az a kis kuka a pelusnak(nem feltétlen az ilyen néven futó változatok), de utólag vetettem a párommal. Nagy házban élünk anyósékkal. Most megyünk külön, oda nem kell, mert kis lakás csak.

2016. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi kombit veszünk majd. Nekem sokkal jobban tetszik, a másik meg, hogy a külön pelenkázók nevetségesen drágák és nem is olyan szépek, de persze ez az én véleményem. :) Nálunk a szobában amúgy sem lehetne pakolni, plusz nekem alap, hogy a pelenkázónak az ágy mellett kell lennie, tehát ilyen szempontból is mindegy lenne.

Ezen kívül lesz egy szekrényünk, illetve egy kislámpát veszünk majd, hogy este ne kelljen nagyvillanyt kapcsolni.

2016. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is kombi volt, én nagyon szerettem.
2016. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kombit választottunk, ami később átalakítható egy ággyá, asztallá és komóddá, plusz mellé vettünk egy keskeny szekrényt, akasztós és polcos részekkel. Szülés előtt 1 hónappal költöztünk, rá egy héttel vettük meg.
2016. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!