Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nektek hány m2 a babaszoba?

Nektek hány m2 a babaszoba?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 11:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
5,4 m2-es szoba 1 gyereknek még elfogadható?
2016. márc. 9. 11:59
 2/13 anonim ***** válasza:

16.

2szobás panel kisebbik szobája.

2016. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

12. 3*4 m. csak hálószobának használják.

5,4 m2? szerintem borzasztó kicsi. Max egy kiságy meg egy pelenkázó fér el benne. Ablak és radiátor függően. Ugye van ablaka?

2016. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze van benne ablak és radiátor is normálisan van
2016. márc. 9. 12:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik babaszoba 14,5 nm, csak ennek van egy 3 hetes lakója jelen pillanatban. Màsodik gyereknek szànt szoba, csak 6,8 nm, de àt akarjuk alakítani a fürdö rovàsàra (amiböl 2 is van), mert az meg nagy viszonylag, 8 nm. Vhogy azt akarnànk elèrni, hogy a 2. babaszoba is legyen 9 nm körüli. Játszania így se lenne muszàj csak a szobàjàban, mert az emeleten a hàlószobàk egy nagy 14 nm-es tèrböl nyílnak, ott tudna pl legózni vagy autót tologatni, ha nem fèr el a szobàjàban.

Szerintem az 5,4 nm nagyon kicsi, de ha nincs màs, mèg mindig sokkal jobb mint egy szobàban a szülökkel, feltève ha pici babàról beszèlünk. Ha nagyobb gyerekröl szerintem csak úgy megoldható, ha oda csak aludni kell menni, de van vhol tèr, ahol tud jàtszani.

2016. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

A nappali 22 m2 ott van bőven hely játszani.:)

2016. márc. 9. 12:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
12nm, jó tágas, elfér benne minden, szekrények, íróasztal, ágy (már rendesen alszik), régen nekem is volt bent egy kanapé... jön a kistesó, ő is ebbe a szobába fog kerülni, de 2 éves tervben van a költözés ahol mindenkinek lesz majd külön szobája (most is meg tudnánk oldani, csak nem szeretnénk a nappalit beáldozni)
2016. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7 nm2. Babaszobának tökéletes. Van benne egy kiságy, 2 komód és egy fotel. Szép nagy ablak és radiátor.

Nem ez a játszószobája, ide csak aludni visszük be.


Ha nagyobb lesz, akkor majd átrendezzük egy kicsit a lakást és átkerül a nagyobb, 10 nm2-es szobába. Az egyelőre más funkciót tölt be.

2016. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

baba szobának lehet elég, ha van belmagassága rendesen - bár én babaként jobban szerettem a nappaliban a kiságyat, aztán költöztek kb. 12m2 es szobába, amikor már pakoltak, romboltak, mindent széthúztak játékokból.

Nem tudom, babának érdemes-e berendezkedni ebbe a helységbe nektek, mert gyerekszobának nyomasztó lesz szerintem.

2016. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az albérlet, ahol lakunk jelenleg, ott 12 négyzetméteres a háló, itt alszunk mindhárman, nappal a nappaliban vagyunk. Nemsokára költözünk, ott 17 négyzetméteres szobája lesz. Ott lesz egy alig 5 négyzetméteres szoba, ami hivatalosan gardrób, mi dolgozószobának fogjuk használni, de ha három gyerek lesz, akkor az lesz a harmadik gyereké pici korban. Addig éppen pont elég. 60x60-as radiátor van bent és 120x150-es ablak. Aztán amikor a legnagyobb már megy koleszba vagy albérletbe iskola miatt, akkor majdcserélnek, az lesz a hálófülkéje, ha hétvégén hazajon. Egyébként nagyon pici egy ekkora szoba, de átmeneti megoldásnak jó, meg ha ott tényleg csak alszik a gyerek, de oda íróasztal stb már nem fér el.
2016. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!