Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Komplett gyerekszoba bútor...

Komplett gyerekszoba bútor 460. 000 Ft-ért nem sok? Ha külön készíttetem el, feléből kijönne nem? 4 éves kislánynak.

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
460ért miből van? Szerintem egy asztalos feléből megoldja, de léteznek direktbe bútorgyártó kisiparosok akik szintén megoldanák. Tájékozódj mi a lehetőség, mi a választék, de ez nagyon drága.
2016. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Férjem van belebolondulva valami olasz cuccba,de már teljesen kiidegel vele. Nem sajnálom én a lányunktól,de 5-6 év múlva úgyis "felnőttes" kell majd neki. Ugyanezt tuti,hogy feléből meg lehet csináltatni. Jól gondolom?
2016. márc. 9. 20:52
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Én nem is csináltatnék külön gyerekszoba bútort. Teljesen felesleges. Egyébként ez rengeteg még egyszerű bútorsornak is. A készíttetést javaslom én is.
2016. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Épp most nézegetem a szobabùtorokat. A hasonló 150.000 ft körül van. Egyszerűen hajthatatlan. Elküldtem neki viberen,és annyi a reakció,hogy azzal mi a baj,amit ő kinézett. Mondjuk,hogy 460.000 ft mikor ugyanaz (más fából talán) máshol fele.
2016. márc. 9. 20:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor már tárgytalan a kérdésem,mindketten megerősítettetek. Kösxönöm szépen.
2016. márc. 9. 20:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt számold bele, hogy az egyedileg készített bútor mindig drágább, illetve nézd csak meg mennyi a bútorlapok négyzetméter ára...
2016. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Aztmondja, "a kislányomnak a legjobb kell". De nem érti meg,hogy 5 év múlva úgyis lecseréljük. Olyan hercegnőset akar...
2016. márc. 9. 21:23
 8/14 anonim ***** válasza:

De van hercegnősből is olcsóbb, ez biztos.

Próbálj keresni olcsóbbat, ami az ő elképezelésének is megfelel, így talán könnyebben meg tudod majd győzni, hogy felesleges ennyit költeni erre. Illetve az így megspórolt összeget további hercegnős dolgokra költhetitek.

Ráadásul egy sima szekrénysort is fel lehet dobni hercegnősre, ha lecserélitek a fiókgombokat, vagy matricákat ragasztotok rá.

2016. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tessék itt egy példa:

225 600 Ft szállítási költséggel együtt ez a hercegnős babaszoba bútor szett (kiságy, szekrény, pelenkázó komód, fali polc, meg mégegy 3 fakkos polc)

[link]

[link]

2016. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha igazi fából van akkor nem drága, persze attól függ mi van benne. A készen kaphatók nem fàból vannak csak bútorlapból, a legtöbb seperc alatt szétesik.
2016. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!