Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Melyik a legnagyobb babakád?

Melyik a legnagyobb babakád?

Figyelt kérdés
Csak zuhanyzónk van, ezért olyan kádat szeretnék venni, ami valamilyen szinten alkalmas játékra is.
2016. márc. 10. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a 100 Ft-osban vettünk egyet, ami dupla oylan széles mint egy sima babakád, meg hosszabb is kb 20 cm-el. A nevét nem tudom :(((

Mondjuk mi megszívtuk, mert nem fér be :D

2016. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vásárolj egy pici,felfújható gyermek medencét,praktikusabb pakolgatni.
2016. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez a medence már az én fejemben is megfordult. De így, hogy te is írtad, már nem tűnik hülyeségnek. A saját ötletemet simán elvetettem.
2016. márc. 10. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig ez volt a legszimpatikusabb. Biztos van nagyobb is, de szerintem praktikusabb nincs.
2016. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


a link jól lemaradt.

2016. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék minél nagyobbat, hogy jó sokáig lehessen használni.


Jó lenne ha játszani is tudna benne, amire a zuhanyzó nem alkalmas. Most a 2. Válaszoló medencés ötletem felbuzdulva kineztem pár medencét

2016. márc. 10. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is ún. százforintos vagy műanyagos boltban vettük. Még a 7 éves is tud benne fürdeni.
2016. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!