Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 17 hetes leszek lassan, már...

17 hetes leszek lassan, már gondolkodok a babakelengyén. Ti milyen sorrendbe vettétek?

Figyelt kérdés
A kiságyat megvettem, kell még bele majd matrac, ágynemü. Kisruhákkal folytatnám, pelenka, tisztálkodó szerek, vitaminok, házipatika stb. Babakocsit legutoljára venném meg a kelengyepénzből. Ti mit milyen sorrendben vettetek meg? Első babám lesz, sok a kérdőjel még:)

2016. márc. 17. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ruhákat 10.héttől veszem apránként.

Mellszívó jó áron volt a 12.hét körül ekkor lett cumi és cumisüveg is.

A babakocsit jövőhéten vesszük meg (19.héten) de mire leszállítják kb 1hónap.

Bababútort kinéztük de azt csak május júnis körül vesszük meg mert felújítunk még addig.

A többit apránként veszem ami eszembe jut vagy jó áron látok.Az eldobható pelusokat és kencéket a kórházi csonag összerakásakor veszem meg.Textilpelusból netársztam már ;)

Nagyjából ennyi.Mérleget bérlünk figyelőt kapni fogunk.

2016. márc. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

28.heten a nagy dolgokat (babakocsi, ágy, pelenkázó, pihiszék, legzesfigyelo stb.), oszinten szolva azert, mert a lekotesunket akkor kellett lekotni ujra vagy felbontani. Es egy osszeget igy kivettunk erre a celra.:) meg jol is tudtam mocorogni még.


Aprosagokat (ruha, orrszivo, stb) 32.het korul, a meg kisebb aprosagokat (pelus, popsitorlo) meg a 36.heten (ezt keseinek ereztuk, de elotte nem akartunk tarolni itthon ennyi cuccot).


38+3-ra szuletett a fiunk

2016. márc. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ruhákat olyan 20 hetesen vettem először párat, mikor kiderült, hogy fiú.

A következő a babakocsi volt 27 hetesen kb, ráért volna még, de pont találtam ami tetszett. Ugyanekkor kb álltunk neki a szoba festésének, azután megvettük a bútorokat, utána 30-35 hlt között minden mást ami kellett, ruhákat folyamatosan, ágyneműt, légzésfigyelőt, pelenkázólapot, sterilizálót, stb stb.

2016. márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 10+3 vagyok ma,tegnap vettünk 3-3 rövidujju bodyt,0-3 és 3-6 hóst,előző héten vízhőmérőt és baba ollót.Igazából beugrottunk a baba boltba előzőleg babakocsi é kiságy fronton,mert a használtakat sokalltam annyiért,amennyiért és a kis mütyik pont akciósak voltak.Tegnap meg a boltba nagybevásároltunk,és párom nézett magának ruhákat,igy jöttek a bodyk is.Kocsi,gyerekülés,ágy marad későbbre,mert az nagyobb összeg lesz. Nekem második gyermekem lesz.
2016. márc. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!