Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Nektek kellene igy bármi kölcsön?

Nektek kellene igy bármi kölcsön?

Figyelt kérdés

Sogornőm összevásárolt milliós tételben márkás ágyat,babakocsit,ruhákat,mindent. De csak 50 m2-en laknak,tervezik a következőt,de kb 3 év korkülönbséggel.

1 éves a lánya,én 3 honap mulva szülök.

"Felajanlotta",hogy mivel nálunk ugyis annyi hely van,raktározna itt,cserébe használhatom,de semminek nem eshet baja,ért ez alatt foltos ruhát,megkarcolt babahordozót,stb,mert akkor azokbol vegyem meg helyettük ujonnan.

Van pénzünk mindenre,de nem vagyok híve a rongyrázásnak,nekem megfelel a 10ezres babaágyis,csak a matrac legyen normális,megfürdetem noname kádban is,és rá fogom adni a turis és a minden márka nélküli ruhákat is ha jó az anyaga.

És mivel nem akarom azzal tölteni a következő éveket,hogy nehogy leegye a ruhát,nehogy összefirkálja a kiságyat,mert nem akarom megvenni 300ezerért,így visszautasítottam.

Azóta én vagyok a szemét,hisz ő milyen nagylelkű felajánlást tett...


2016. márc. 27. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se fogadtam volna el.
2016. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hàt tényleg baromi nagylelkű......

Jól tetted hogy nem fogadtad el.

2016. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nővérem szerint hülye vagyok,mert gyakorlatilag csak annyiba kerülne a folyamatos babacuccellátás,hogy vigyázok rájuk nagyon.

De én nem hiszem hogy tudnék mindenre úgy vigyázni hogy ugyanolyan állapotban adjam vissza.

2016. márc. 27. 11:02
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, én sem fogadtam volna el a helyedben!
2016. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Nem nagylelkűség azért, mert olyan követelményeket támaszt, amit ha kölcsön adok, elfogadom, hogy lesz olyan, amit nem kapok vissza szép állapotában, mert van az a folt, amit ha fejen állok, se tudok kiszedni.
2016. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se fogadtam volna el, az én házam nem raktár.
2016. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Én is utàlom amikor vki ìgy "nagylelkű". Ilyenkor simàn nemet mondok én is. Nem is értem,hogy gondolja vki,hogy ennyire lehet vigyàzni meg figyelni egy babaruhàra... Főleg ha van màr gyereke,vicc...
2016. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez volt, nem fogadtuk el. Sertodes lett belole, de nem erdekel, nem tudok vigyazni a dolgokra ilyen szinten.


Vicces volt, mert eppen aznap ettem le a kinaiban az egyik kardiganomat, valamivel, ami 90fokon se jott ki.:D ki kellett dobnom. Na mondom, meg a sajat cuccaimra se tudok vigyazni felnottkent, az egyhetesnek hogy mondom majd, hogy vigyazzon?!


Vegul egy baratunk hozott ket nagy zsak cuccot, hogy tessek, vigyetek, nem fer el nalunk (viccelt persze), es adjuk oda a kovetkezo embernek, ha kinotte a bebi.

2016. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se kéne. Nem lehet úgy élni, nyugodtan használni valamit h állandóan azon görcsölsz h egy karcolás se essen rajta. Oké én sem örülnék ha a kölcsönadott holmiban kárt tenne valaki, de ha ettől parázok nem adom kölcsön és kész. Pont azért sértődött meg mert te tettél volna neki szívességet hogy raktárnak használhat, szívás :D.
2016. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
igy en sem fogadtam volna el az alapjan ahogy leirod persze a legtisztabb az volna ha hallottuk volna a sogornod szajabol mert lehet hogy nem ugy ertette ahogy Te gondolod, vagy épp igen, mi ezt kivulallokent nem tudjuk, nem ismerjuk a kettotok kozti viszonyt. De abbol itelve amit leirtal en sem fogadtam volna el, nekema sogornom mondotr egy 150 e ftos arat a gyujtemenyere, kifizettem es azota minden az enyem. de naluk.ugye nem lesz tobb gyerek...en meg azon voltam kiakadva hogy penzt ker ertuk holott a nagyreszet mar o is ugy orokolte meg nagymamatol stb, de kifizettem mert persze igy is megerte...en most a noveremnek fogom tovabb adni a cuccokat, es nem fogok erte penzt kerni, megmondom.hogy hasznaljak egeszseggel es ami jo allapotban megmarad adjak vissza es majd eladom, de hozza fogom tenni hogy egyaltalan nem varom hogy uhy banjon a dolgokkal mint a himestojas. ami tonkremegy hat tonkre megy. szerintem igy korrekt
2016. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!