Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen babaágyat gondoltunk venni.Valakinek van vele tapasztalata?Aki ilyet vett szerette?Nem szerette?A válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 26. 13:40
 1/8 A Tengerész ***** válasza:
22%
Nekem nem tetszik. Hagyományos gyerekágyaink voltak, nem volt szükség a magasság állítására, fiatalon még elég jól le tudtunk hajolni. Amikor meg már a gyerek járni tudott, kivettem egy rudat a rácsból és maguktól ki-be mászkáltak ( a két gyerek közt csak másfél év különbség volt, szóval két ágy is állt a gyerekszobában). Használtan kaptuk ingyen, lehet te is találsz, ha meg nem, akkor szerintem ennek az árnak a töredékéért találsz használtat, nem kell félni tőle, lefertőtleníted, a szivacsot kimosod, ha meg nem akarod akkor cseréled.
2016. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, nekünk is hasonló van. Az ágyneműtartó praktikus, ott tároljuk a pelenkát és az összes kis takarót, amit a barátoktól kaptunk
2016. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem ilyen volt, de nagyon tetszik.Miénk is állítható volt, én azt hasznosnak találtam.Ez kimondottan szép kiságy.
2016. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a problémám az ilyen ággyal, hogy mivel 160 cm az én magasságom, ha a középső szinten van a matrac már nem érem el a gyereket, ha pedig legalul akkor gyakorlatilag esélytelen a kicsi lefektetése, vízszintes helyzetben.


Érdemes az üzletben a kiszemelt típusú ágy mellé állni és kipróbálni, hogy a babát le tudod-e rakni anélkül, hogy centiket kelljen zuhannia, mert nem érsz be.


Praktikusnak praktikus, mert tárolható benne a nem használt ágynemű, játékok, de ha van elég hely szekrényeknek akkor totál felesleges.

2016. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló van, csak pelenkázó komóddal együtt. Valaki már írta korábban, hogy alacsony magassággal probléma lehet. Teljesen igaza van. 164cm magas vagyok, én egy step padot tettem elé fellépőnek, így jó a magassága a pelenkázónak, illetve a babát is le tudom tenni :)
2016. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, zsiráfos. Imádjuk! Masszív, én nagyon szeretem, hogy állítható a magasság, császáros voltam, külön jó volt, hogy nem kellett nagyot hajolni. Mi vettünk hozzá pelenkázót is, az is elég nagy, első babámnál még másikat használtunk, de nagyon hamar kinőtte. Én ajánlom ezt az ágyat. :)
2016. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik.
2016. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Használt babaágyat nem ajánlok venni, és 32 ezer forint nagyon olcsónak számít egy 140-es babaágynál.

Nem lehet ennek a töredékéért jót venni és nem is értem miért kellene ezen spórolni.

Szerintem is helyes kis ágy, vedd meg nyugodtan, bár nekem nem ilyen volt.

2016. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!