Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kell rácsvédő a kiságyba?

Kell rácsvédő a kiságyba?

Figyelt kérdés
Találtam egy légáteresztős rácsvédőt, de nem tudom, hogy hasznos-e vagy sem...
2016. máj. 6. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Első gyerkőcnél nem volt. Túlélte, soha semmije nem szorult a ràcsok közé. Most vettem a màsodik babànak, de eddig tökéletes felesleges, és legalàbb ki sem làt szegény a ràcsos àgyból, emiatt pedig szokott hisztizni.
2016. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekünk már csak azért is jó mert nem tudja kidobni álmában így a cumiját...ha azt kidobja annak felébredés a vége...de persze ha nem cumis a gyerek akkor ennek nincs jelentősége....baja nem lesz attól ha esetleg hozzáér a feje a rácshoz, nem nyomódik meg attól vagy ilyesmi.
2016. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

A védőnőm azt mondta, hogy kell, mert beszorul valamije a gyereknek a rácsok közé. A gyerekorvosunk (aki publikáló orvos), azt mondta, hogy az új kutatások azt feltételezik, hogy a bölcsőhalál egyik oka éppen a rácsvédő lehet.


Így mi nem tettünk fel rácsvédőt, majd csak ha ki tudja dugdosni a kezét (még csak 2 hónapos, nem vergődik álmában sem).

2016. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Leszedtem. Felesleges porfogó szerintem. A cumit tényleg kiejti így de volt mikor este 9-kor hallottam és hajnalban kérte vissza.

Meg is ijesztettek, hogy beszorulhat a feje a rács és a rácsvédő közé. Azt is olvastam van olyan ország ahol be van tiltva. Így leszedtem inkább. De eleinte is úgy raktam fel, hogy a fejéhez és a falhoz eső oldalára a kiságynak, a másik oldala volt szabadon, hogy szellőzzön is az ágya.

2016. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem kell.
2016. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Első babásként én is vettem. Később azt mondtam kár volt. Mikor már forgolódott a kiságyba pont szemtanúja voltam h belefurta a fejét a rácsvédőbe és be is riasztott a légzésfigyelő. Abba a pillanatba leszedtem. Soha többet.
2016. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is felesleges. Nem látott ki tőle a kiságyból, később meg ígyis-úgyis sikerült kidugnia valamijét alatta. A végén le is szakította, akkor végleg levettem. Második gyereknél már föl se raktam, és nem hiányzott, sosem szorult be, nem ütötte be magát.
2016. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Nekunk van most is,de inkabb azert mert Nekem tettszik igy szettben...olyan kis edes mintaja van.es ahogy a nagyoknal ugy most is le fogom venni ha mar forgolodik almaban.
2016. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vettem, felesleges porfogónak tartottam, ráadásul imádott mindkét gyerekem kukucskálni kifelé, bármi volt, ami zavarta a kilátást, mindjárt kiabáltak.

Nem cumiztak igazán, csak 1-2 hónapig, nem emlékszem, hogy kidobálták volna. A lábukat-kezüket ki szokták lógatni, sosem zavarta őket.

2016. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Tobb halaleset is volt miatta. Csak nezz utana a neten.

Amerikaban, Illinois allamban be van tiltva. Angliaban par eve volt halaleset miatta.

Eszembe sem jutott , hogy vegyek.

2016. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!