Mivel lepjem meg őket?

Figyelt kérdés
A heten jon haza a korhazbol a sogornom a kisbabajaval. Mivel lepjem meg oket? Gondoltam sutok egy tortat,vettem kreppapirt es lufikat. De ez igy eleg snassz, mit csinaljak meg? Ha a baba nem is, de az anyuka tuti ertekelni fogja. 15 eves vagyok.

2016. jún. 28. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így pont elég, biztos nagyon fog örülni
2016. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felajánlod, hogy főzöl neki 1-2 hétig.
2016. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs elnéztem a 15 évedet. Akkor a bevásárlást ajánld fel.
2016. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most az jutott eszembe, hogy mikor az unokatesóm kislánya született, készítettem neki egy színes forgót az ágya fölé. Ha van kedved, jó a kézügyességed, akkor hajrá. Ilyenekre gondoltam, de bármilyen színes cuccot felaggathatsz: [link]

(Sütni viszont nem tudtam túl jól ennyi idősen, ügyes vagy!)

2016. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a 15 éves sógornőm meglepne egy saját sütésű tortával, amikor hazajöttem a kórházból, nagyon boldog lennék. :) Szerintem nem kell több.
2016. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehetne csinálni egy "pelenka tortát" . Könnyű az elkészítése, veszel pelenkát és minden darabot külön feltekersz, mint egy kis csiga, aztán egymásra rakod, és valamivel kidíszíted. hasznos is , és szép is [link]
2016. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vegyél a babának egy guminőt, na azt tényleg meglepi lesz
2016. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!