Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen pihenőszéket vegyünk?

Milyen pihenőszéket vegyünk?

Figyelt kérdés

Most akció van a Brendonban és nézegettem a pihenőszékeket. Tesónál nem voltam ilyen körbetekintő, de most nem akarok rosszat választani.

Fp bunny rock öt néztem ki 18 kilóig használható.

De mondta egy anyuka hogy nekik is hasonló van bár nem dönthető és mivel nincs fejtámasza nem jó még a 3 hósának sem mert kidől belőle. Vagy ez jobb lenne mert dönthető?

Azért gondolkozok a 18 kilós sulygataron hogy még a nagytesó is bele tudjon nyugodtan ülni.


Csak Brendonban található pihenőszék érdekelne nektek mi vált be, mert ott van egy csomó husegpontom. Köszönöm :)


2016. jún. 30. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Szia, nekünk ez van, imádom. Strapabírósága miatt szeretem a legjobban. Erős a váza, nem fèlek tőle hogy nem tartja meg a gyereket. Huzata is könnyen levető. A zene rezgés csak kb 4-5 hónapos koráig használtuk. De én nagyon szeretem :)

2016. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) nem is néztem ezt, pedig még színben is passzol :) És 18 kilóig jó ez is és van fejnél szűkítő rész :D Danke :P
2016. jún. 30. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Viszont az nem szűkítö hanem kb csak egy párna :) de az èn lányom is 2 hónaposan kapta volt egy hónap mire megszokta de jol el van benne mai napig és 10 hónapos :)
2016. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt írja szűkítő, de mindegy is, már megrendeltem :) A léyneg van ott neki valami, és az anyaga is jobb mint annak amit kinéztem :) A hintája is ugyanez a márka csak elepaloo, tehát színben tér el, így kb. gondolom olyasmi az a része mint ennek. Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
2016. jún. 30. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, használjátok sokat ;)
2016. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van, csak kék kacsas :-)

Csak pár hete vettük, eddig bejött, bár a rezges különösebben nem hatja meg, zenét meg inkább sajátot hallgatunk, de elüldögél benne, 4,5 hós.

Ami nem tetszik annyira, hogy ha rajta van a játékhíd kevésbé tud nézelődni mert széles részt takar ki, tervezek a belsejere rakni valamit. Csak a külseje mintas a belseje nem, pedig a gyerek azt látja, a kacsak is a fenekuket mutatják és oda vannak varrva. Ruhacsipesszel szoktam sajat játékot rátenni.

2016. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!