Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babafotel mire jó? Csak én...

Babafotel mire jó? Csak én érzem teljesen feleslegesnek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Picike, aranyos és a gyerek rá tud ülni. Nem egy létszükséglet. Egy kis asztalnak és könnyen mozgatható széknek sokkal több értelme van. Azon tud a gyerek rajzolni, gyurmázni, legózni kreatívkodni.
2016. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem egyike a kevés értelmes dolgoknak. Amíg a gyerek pici, hogy ülni tudjon (mert az kb 7-8 hónop, mire egyedül felül, elötte meg nem szabad ültetni), addig ebben oda tudod tenni, ahol éppen vagy, és sokkal jobban látja a környezetet, mint a kiságyban.
2016. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

2-es, ültetni semmiben sem egészséges, amíg nem tud magától. Ebben sem.

Amit leírtál, arra van a pihenőszék. Abban cipelheted a lakásban, amíg nem tud ülni.

2016. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
utolsó! Van a beköthető babazsákos babafotel!!!!! :)
2016. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az en kisfiamnak van a nappaliban egy kis sarka; asztallal, székekkel. Itt rajzolgat es mellette a kis fotelje , felette a polccal ahol a konyvei vannak. Igy ebben szokott "olvasgatni".


Nem létszükséglet, de szereti.

2016. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van,ilyen kis csajos "cica" márkájú,lefeküdni is tud rá és fotelként is funkcionál,az egyik olyan tárgyunk ami csak a helyett foglalja és felesleges,de hát kidobni nem fogom!
2016. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2-es vagyok, ezek szerint fogalomzavarom van, eddig azt hittem, a babafotel meg a pihenőszék ugyanaz.
2016. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki eladja, az biztos hasznosnak érzi :)
2016. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a rugós fotelre gondolsz, az az unokámnál nagyon jó szolgálatot tett! Régen nem véletlenül ringatták a piciket :) itt saját magát "ringatja" úgy láttam, a kis hasizma bevonásával, ami később a mászó korszakot lerövidítette. Az egyik leghasznosabb dolognak tartom most, három gyerek felnevelése után :)


Abban viszont egyetértek, hogy van, amit az ember teljesen fölöslegesnek tart. Így néztem az első gyerekemnél a "bébikompot" hiszen szinten rögtön szaladt, erre nem is értettem, miért lehet szükség, aztán a második gyerekemnél "életmentő" volt, mert kényelmes kislány volt, elindulni nem nagyon akart, de az a nézőpont - állva - tetszett neki. Így aztán elüldögélt benne, néha sétálgatott is, amire azok a kerekek lehetőséget adtak. Szóval, nagyon hálás voltam, mert hetekig emelgetni kellett volna ha tesz néhány lépést, elesik, és megint, és megint.


Aztán a cumisüveggel is így voltam. Az első gyereknél hallgattam a könyvekre, azt írták, nem kell cumisüveg, igyon a gyerek, milyen a jó pohár. Egy szettet vettem meg, volt benne "jó pohár" és majdnem megjegyeztem, hogy jó ez a készlet, csak a cumisüveg felesleges ... (még jó hogy nem mondtam az eladónak). Ugyanis a gyereket több cumisüveg szolgálta ki, a végén vettem műanyagot, ami kanálban végződik (értelmetlenül, de lehet, hogy valakinek bejött) és már örültem a második kislányom érkezésénél, hogy majd nem kell sok cumisüveg, mert megvan a műanyag ... Hüm ... csakhogy ő meg egyáltalán nem volt hajlandó cumisüvegből inni, rögtön pohárból :D Szóval, ilyenek ezek a dolgok, nem lehet megmondani előre, tanácsot adni, ki kell próbálni.

Sok örömet a gyerekedben és sok türelmet a nehézségekben. Szeretettel üdvözöllek

Éva

2016. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!