Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Most született unokahugomnak...

Most született unokahugomnak vettem egy 10 eves gyerek meretu macit szobadisznek, mivel tudnam lefertotleniteni?

Figyelt kérdés
Mivel mindig tele az uzlet gyerekekkel nem lehet tul steril.

2016. aug. 17. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Vidd vissza, csereltesd be ertelmes dologra!
2016. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Jaj de praktikus ajándék... Brrrr... -_- Elfoglalja a fél szobát, plusz tisztítani se lehet házilag. Ó jeeee...


A bacikat fagyasztással is ki lehet ölni, tehát ha van ismerősödnek nagy fagyasztóládája, ha abba nejlonzsákban beleteszitek pár napra, a kórokozók megdöglenek. De ettől még poros marad. A tisztítása pedig később is gond lesz a szülőknek.

2016. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy.

Kisebb plüssöket ki lehet mosni gépben, semmi bajuk. Kicsit átkeféled, ha nagyon kócos.

De ez nem fér bele. :(

Esetleg beadhatod tisztítóba.

2016. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
hű hát ilyen ajándéknál jobb ha egyeztetsz a szülőkkel,-mert lehet nem annyira örülnek majd.
2016. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Én visszavinném a helyedben. Nettó hülyeség az ilyen ajándék.
2016. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Egy újszülöttnek ez totál felesleges, anyuka csak kerülgetheti, tisztíthatja folyamatosan. Csak nyűg.

Fiam 2,5 évesen kapott óriásmacit, akkor már örült neki.


Egy újszülöttnek inkább pelenkát, pelenkatortát (miután megkérdezted, milyet használnak), vagy ruhát, rágókát, csörgőt, ágy fölé rakható körforgót érdemes vinni.

2016. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az ertelmes valaszokat koszonom! A pelenkat meg az ertelmes dolgokat mar megkapta minden meg lett veve. Komolyan nem ertem miert mem a kerdesre valaszolnak, meg kerulgetni egy jatekmacit, hova rakjatok ti a gyereket a 20m^2 panel wcjebe istenem, ja es direkt irtam hogy szobadisz mivel akkora a szoba hogy szinte uresnek tunik brrrr...
2016. aug. 17. 15:29
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Kérdésre válaszolva: porszívóval, esetleg vizes porszívóval tisztítanám.


Nekünk elég nagy a lakásunk, de én nem örültem volna ha valaki iylen hatalmas plüss figurát hoz. Nem azért mert nem fér el, hanem mert feleslegesnek tartom. Azt, hogy család örül e neki neked kell tudnod.

2016. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Az én lányomnak is van ilyen (2 éves, de kb 3 hónaposan kapta) 25 négyzetméter a szobája!!!

Kérdező! Neked pedig ajánlom a gőzölőt és a vizes takarítógépet! :)

2016. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Gőzölővel lehet. Vagy add be tisztítóba, 3-4 ezerért szerintem kitisztítják. Leagalábbis mi nemrég adtuk be az ágyplédünket azt 3700ért csinálták, viszont lehet kérni külön ilyen poratkás tisztítást, az még valamennyivel több.
2016. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!