Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen gyerekágyat ajánlanátok...

Milyen gyerekágyat ajánlanátok? 20 hónapos a kislányom és 1000 meg 1 fajta van. Meg vagyok lőve!

Figyelt kérdés
Esetleg képet tudtok küldeni? Vagy hogy hol vettétek, mennyibe került stb?

2016. aug. 18. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyesmink van: [link]

Használtan kaptuk ajándékba, szóval árat meg lelőhelyet nem tudok mondani. De én szeretem, szerintem praktikus.

2016. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi még nem járunk itt, de gondoljatok át egy két dolgot. Lehet pl sima fa ágyat venni, vagy ilyen heverő félét, ami ugye van mindenféle hercegnős minnies jégvarázsos 1o1 kiskutyás mintával. Az egyik dolog, ha vesztek egy hercegnőset mondjuj és 1 vagy 2 év múlva megunja, nem e okoz nektek gondot ezért megint újat venni. Vagy vesztek egy unisex mintásat. De egy sima fa keretes is jó lehet. Ezek a heverő félék úgy láttam nemrég valahol 20-30 ezer körül vannak.
2016. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemrég vettük kétévesnek, szereti (persze a matrac is fontos)

[link]

2016. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi rendes "felnőtt" heverőt vettünk, 90*200 cm. Fenyő keret, mobil leesésgátló, jó matrac. Az aljából egy másik ugyanekkora ágy kihúzható, így ha beteg, tudunk mellette aludni. Jysk-ben vettük.
2016. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés!


Ti vennétek úgy emeletes ágyat, hogy nincs tesó! Csak szeretnétek majd a közeljövőben?

2016. aug. 18. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Galeriaagyat vettünk, most játék tároló az alja, de agyat is be lehet tenni alá, rendes, felnőtt méret .
2016. aug. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!