Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen ágyat veszel/vettél...

Milyen ágyat veszel/vettél 4,5 éves fiadnak?

Figyelt kérdés

Valami jó ágyat szeretnék a kisfiamnak, lehetőleg nem olyat, amit 2-3 éven belül cserélni kell. Nektek milyen van, milyen ajánlasz?

Köszi a segítséget!



2016. aug. 23. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normális nagy ágyat, vagy heverőt. Pont úgy elalszik vagy még jobban mint egy kiságyon.
2016. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemrég láttam egy üzletben fa ágyat, amihez van leszerelhető leesésgátló, illetve 190 centiig bővíthető. A matrac cserélhető. Elég egy hányós vírus, és az egybeépített matracos ágyból nem biztos, hogy ki lehet takarítani. Ennél legalább a matracot ki lehet cserélni. Nemsokára nálunk is aktuális lesz az ágycsere, biztos, hogy olyat fogunk venni.
2016. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze-persze, nem is autókás, csilli-villi ágyikóra gondoltam. Csak nem igazán tudom mi számít jónak, mire kell figyelni vásárláskor. Ezért is kérdeztem a Ti véleményeteket.
2016. aug. 23. 14:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk:


[link]

2016. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90*200-as fenyő ágykeret, kókuszmatraccal, kihúzható vendégággyal. Az is ugyanolyan ágybetéttel. Így ha beteg, stb. oda tudok feküdni mellé, vagy jön az unokatesó tudnak együtt aludni, később a haverok is jöhetnek...
2016. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

első h mennyi a keret rá ...

de én olyat vennék amin cserélhető a matrac

és van ágynemű tartója

90x200 méretben


mondjuk a gyerekeim galériaágyat kaptak ebben a korban :)

addig a 70x140es kiságyban aludtak (átalakitható heverővé)

2016. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenre gondoltam. 2-es vagyok.

2016. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, nézelődök.
2016. aug. 23. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
90*200-ast vettünk, fa keretet, de nem drágát. Matracot IKEAba középkemény szivacs.
2016. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk pont olyan van, mint amit a 2-es válaszoló linkelt. Mindkét fiam ilyet kapott, már két éves koruk óta használják. Ágyneműtartót lehet hozzá venni, azt mi is később vettük.
2016. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!