Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hogyan rajzoltátok fel a...

Hogyan rajzoltátok fel a babaszoba falára a "falfestményt"?

Figyelt kérdés
Kérdésem értelemszerűen azokhoz szól, akik maguk festettek a babaszoba falára. Sajnos nincs vetítőnk, amivel megoldható lenne, szabad kézzel pedig nem tudok élethű mesefigurákat rajzolni. Valamilyen ötlet a kontúr felrajzolására?
2016. aug. 24. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg egy jólrajzoló barátot kontúrra . A festést meg megcsinalod utana te.
2016. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pedig csak ez a két út van.


Esetleg próbálkozhatsz vele, hogy nagyban kinyomtatod, és felmásolod indigóval, de nem tudom, hogy az esetleges hibákat hogy lehetne javítani, és biztos hogy nem lesz egyszerű.


Esetleg kérj kölcsön egy vetítőt, hátha van valakinek.

2016. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Jól rajzoló ismerős sajnos nincs, úgyhogy marad a vetítőgép beszerzése.


Kisebb rajzot festettem már úgy fel a falra, hogy a nyomtatvány kontűrjét kivágtam, majd a vágás mentén felrajzoltam ceruzával. De ez egy nagyobb rajznál nagyon időigényes lenne...

2016. aug. 24. 08:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ismerősöd sem, aki esetleg iskolából írásvetítőt tudna kölcsönözni?!
2016. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én még általános iskolában delfineket rajzoltam a falra. Kivágtam kicsiben a mintát, leengedtem a redőnyt, egy barátnőm tartotta a mintát, mögötte egy elemlámpa, és szép óvatosan az árnyékot rajzoltam körül, így a kontúr megvolt nagyjából, és csak a részleteket kellett szabadkézzel.
2016. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
No, ezt mindenképpen kipróbálom :D Ha nem is a teljes rajzra, de legalább a nagy alakzatok körvonalaira. Aztán a kiegészítők (virág, levél) mehetnek a kontúrtechnikámmal :)
2016. aug. 24. 10:50
 7/10 anonim ***** válasza:
tudsz képet képet vetíteni egy nagyítólencsével és telefonnal meg dobozzal. A doboz oldalába beilleszted a lencsét, a telót lefixálogd a dobozban, a forgatást kikapcsolod, és máris kész a vetítőd ;)
2016. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2016. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valami hasonló megoldást kerestem! :) Mindenképpen kipróbálom!
2016. aug. 25. 08:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nagyban kinyomtatni, és körülvágni utána a rajzolni kívánt mintát. :) én így csináltam.
2016. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!