Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol tudok venni "reális" áron...

Hol tudok venni "reális" áron falvédőt?

Figyelt kérdés
3 éves kisfiamnak kellene. A neten csak olyanokat találtam, amik 15e Ft körül van+ 5-10e Ft postaköltség, és mivel ezeket többnyire magánszemély varrja egyedileg, valószínűleg se számla, se garancia nem igen jár hozzájuk. Nem tudtok vmi üzletet, ahol gyártanak egy kicsit mérsékeltebb áron. Ikeát, Kikát néztem, de semmi. Hol volna érdemes még keresni? Vagy rakjak fel lécen szőnyeget?
2016. aug. 24. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi is varratuk, 9000 Ftból kijött, nagyon szép, vatelin béléses és én választhattam a mintát...mivel ugyanez volt a bajom hogy vagy 20nál kezdődött ami tetszett, vagy pedig 3-4 ezer forintért volt, de túl babás...ha érdekel privátban elküldöm, budapesti a hölgy aki csinálta
2016. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, azt megköszönném. Pont jó lenne, mert mi is budapestiek vagyunk.
2016. aug. 24. 08:21
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Ha nem túl nagy kérés, esetleg küldenél egy képet is a tiétekről?
2016. aug. 24. 08:28
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit off ugyan a kerdesedhez,de hatha mas is olvassa...

A 10-15 teljesen realis ar az egyedi falvedokert..maganszemelyek készítik ,igen,de ne hidd,h nem kapsz számlát es garit,ugyanis őket is bunteti a nav,szoval a legtobb szamlaval dolgozik(nem mondom,h nincs kivetel)

Emellett viszont az 5-10 ezres pk. Szamomra irrealis...max 2000ft kornyeke,de akkor mar utanvettel vetted,es mig at nem veszed a kézműves csak alapanyag koltsegben olyan 7-8-10 ezer korul jar,dolgozott es te meg egy fillert sem fizettel...

2016. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem teljesen így van. Egy ilyen borzasztó nehéz, a postaköltség a csomag súlyától függ, én kettőt nézegettem, az egyik Esztergom, a másik Szeged. Mi Pesten vagyunk. Simán kerülne 10e-be a postaköltség mondjuk Szegedről. Amellett a megrendeléskor előre utalni kell a vételár felét, ezután kezdi el készíteni a falvédőt. A minőséggel nincs gond, tényleg szépek, vatelin bélésesek. Az, hogy látszik a házi készítés meg hol előny, hol hátrány...
2016. aug. 24. 08:36
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

"Egy ilyen borzasztó nehéz, a postaköltség a csomag súlyától függ"


Nem hiszem, hogy több, mint 25 kg... Ugyanis a DPD 25 kg-ig 1490-ért viszi...

[link]

Az MPL 20 kg-ig 1700.-, 30 kg-ig 2520 Ft-ért viszi.

[link]


De ha ennél is nagyobb lenne, akkor a Nagycsomag szállítást is kérheted, ami 80 kg-ig vidékről Budapestre 5490 Ft...

[link]



Amúgy én azt tanácsolom, keress a környékeden egy varrónőt, és tőle kérj ajánlatot (és referenciát).

2016. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a méteráru boltban varrnak falvédőt, és 16ezer ftba jött ki.

A szállítási költség biztos nem olyan drága. Rádasul ha X kiló feletti a csomag nem levélként adják fel hanem csomagként ami 1490ft és lehet 50ezerig biztosítást kötni rá.

2016. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen, egy vidám, színes rongyszőnyeg pont megfelelő. vagy egy takaró, pl mesefigurás polár is, akár méteráruként vett is, hiszen azt szegni sem kell.
2016. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A fiamnál olyan falvédő van, ami tulajdonképpen padlószőnyeg. Maradékokat egész kedvező áron lehet kapni, kérésre beszegték, felraktuk a falra, és kész. Színben és mintában is megfelel, a szobához is illik és fiús.


A lányomnál olyan van, amit én csináltam. Vettem másfél méter patchwork mintás anyagot, a hátának egy rossz lepedőt szétvágtam, és közé tettem bélést. Varrógéppel a kockaminták mellett átvarrtam, és mehet a falra. Elég olcsón kijött ez is, kiárusításon találtam az anyagot, és megtetszett.


De gyerekágynemű huzatából, vagy a kinőtt pólókból is láttam már hasonlót.

Ha van egy kis kedved és időd, akkor szerintem nem nagy ördöngösség, legfeljebb varrógép kell hozzá (vagy egy kedves ismerős, akinek van varrógépe, és összevarr két anyagot a négy a szélén).

2016. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23-24e körül volt. Falvédő +kispárna huzattal, mind a kettő Micimackós, nagyon szép. Én mondtam meg milyen színű legyen a háttér, milyen plusz dolgok legyenek rajta és egyedi 😊. Ha érdekel, délután lefényképezem és átküldöm Neked 😊
2016. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!