Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti mekkora ágyat javasoltok 2...

Ti mekkora ágyat javasoltok 2 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
sajnos albérletben lakunk, 1 szobában van a alvás. Szeretnénk még egy babát, de gyerek ágy vagy + egy babaágy nem férne el a franciaágy mellett. Gondolkodunk ifjúsági (90*200) galériás kialakításban,elférjen alatta a mi ágyunk. Nyilván nem életünk végéig leszünk ebben az albiban, de nincs sok pénzünk, így arra se,hogy 6 év múlva csináltassak neki egy újabb ágyat, ezért akarnánk rötön ifjúságit. Kinéztem egy oldalt, levelezek is a tulajjal, de legnagyobb dilemmám mégis,hogy elég a gyerek ágy vagy nem gond az ifjúsági( azt is meg lehetne gyerek feljáróval oldani). Pl ha lenne egyszer kulon szoba, akkor alatta elferne az iroasztala. De most az a szempont,hogy el kell férjen alatta a 160 as ágy.

2016. aug. 25. 16:37
1 2
 1/13 Snorri ***** válasza:
Én egy két éves gyereket nem engednék galériaágy közelébe. Még úgy sem engedném, ha a testvérének lenne külön szobában. Most halt meg egy két éves gyerek, mert leesett a testvére emeletes ágyáról. Az asztalos, aki a kisfiam ágyát készítette mesélte, hogy a kisfia öt éves volt, amikor felmászott, és leesett a testvérével együtt. Akkor megfogadta, hogy nem lesz emeletes ágy a házban, amíg a legkisebb betölti a hetet. Én lehet várnék, amíg legalább egy 1, szobásba át tudnék költözni, mert négy ember 1 szobára nagyon sok. Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de ez már necces.
2016. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy sok, 1 évnél tovább nem is maradnánk úgy az biztos.....de én ha elmegyek 1 évre melózni v fél évre annak semmi értelme....tehát kb. most kéne a kistesó :)
2016. aug. 25. 18:57
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


kb iylesmi

2016. aug. 25. 19:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért új albiba is tudsz menni. 2 éves gyerek irtó kicsi ehhez. Ne kockáztass.
2016. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
miért az albiba kell belekötni ?:D Pécsen lakunk, 5 éve vagyunk itt, jó helyen. viszont, ha 2 gyerek lesz lehet más városba is költözünk, addig itt már nem fogunk 1-2 évre keresni.
2016. aug. 25. 23:11
 6/13 Snorri ***** válasza:
Ez iszonyatosan baleset-, és életveszélyes. Ha leesik róla, akkor belehalhat, vagy egy nagyon megsérül. Gondolkozz egy picit, nem tud magára vigyázni. Még az alacsonyított galériaágyat sem ajánlják 6 éves kor alatt. Tudod milyen egy két éves. Állandóan fel-le, és csak egyszer esik el. Vagy kísérgeted folyamatosan, éjszaka meg befalazod?
2016. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

mivel 2 szobánk van, napközben a nappaliban van, ott a játszó része, csupán alvásra lesz kialakítva. leesni lehetetlen lenne.

[link]


hidd el tudom mik a gyerekem igényei és az enyémek ahhoz, hogy nyugodtan tudjak aludni :) (tehát két link ötvözete, lépcső része a másik ágy lenne, hogy véletlenül se tudjon leesni)


rengeteg család éli le életét 54 nm-en 2 szobában, biztos többen is választják ezt a módszert, ezek mellett én én biztosra is akarok menni. nekünk az albérletköltségünk a jelenlegi árakhoz képest "minimum", ezért pár évre nem éri meg elköltözni. Ezért ezt inkább a kislányom ágyának biztonságába fektetném bele. Egyben ez nem jelenti azt, hogy szeretnék a 2. babával várni, mint említettem mennyi család éli le életét 54 nm-en (azért nem ez az életcélunk természetesen)

2016. aug. 27. 22:25
 8/13 anonim ***** válasza:
az obiban szép kutyaházakat lehet venni
2016. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem értem miért nem tud senki se épkézláb választ írni...a kérdés adott mekkora ágy...nem az albérlet méreteit akartam megkérdezni és azt sem, hogy kinek tetszik. Biztonságos ágyat szeretnék a kislányomnak amiről nem esik le. PONT

ha valaki annyira hüyle, hogy kutyaólat venne a gyerekének vegyen.....ha valaki (remélem nem ugyanaz az ember) csak abba tud belekötni mekkora albérletben élünk, elmondom emberek milliói élnek ennél kisebb albiban is, úgy,hogy a másik szoba a gyerekeké. El fogunk innét költözni, majd egyszer, és hétvégente nagyiknál vagyunk ahol marha nagy a hely....tehát nyugodjon meg mindenki nem nyomortelepen lakik a lányom....mindene megvan....a kérdés annyi lett volna,mekkora ágyat javasoltok, de úgy látszik ez az oldal csak arra jó, hogy névtelenül hüyleséget irkáljunk a másiknak és belekössünk tök hülye dolgokba....ha valaki értelmes kérdést kiír azt is hülyének kell nézni? ez az alap egy ilyen névtelen oldalon?

2016. szept. 1. 09:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs valami ezermester ismerősöd?

Csak mert lehetne neki méretre csinálni akkora ágyat, ami pont befér.

Emeletes téma nem hülyeség, csak ne ágy legyen felül. Esetleg, ha felülre valami szekrény/polc kerülne, fel lehetne szabadítani kicsit több helyet a szobában, hogy ne legyen zsúfolt.

Ha befér, én 90x200-ast javaslok, mert azt nem fogja kinőni.

2016. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!