Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 2 hetesen aludhat az oldalán?...

2 hetesen aludhat az oldalán? Vagy hason?

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Már egy naposan is hol így hol úgy szokták letenni a fejforma miatt


Ha oldalt fekteted a hátát támasztan i kell és felül levő lábát kissé előre tenni

2016. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bárhogy aludhat, mi inkább oldalt tettük le.
2016. aug. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hason csak felügyelet mellett aludhat, amíg nem tudja emelni a fejét. Én oldalt altattam (hol az egyik, hol a másik oldalán) amíg kitámasztva maradt, utána háton.
2016. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Már a kórházban 1 naposan a hasára tettem. Kiindulva a noverebol aki csak így aludt és ő is azóta csak hason alszik. Most egy hónapos. Szóval nyugodtan.
2016. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2016. aug. 26. 16:46
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer volt itt egy kérdés, hogy ki hogy altatja a babáját. Egy anyuka a következőt válaszolta: Először a hátán altatta, de szólt a védőnő, hogy az nm jó, mert ha bukik megfullad meg amúgy is eldeformálódik a feje. Akkor a hasán altatta. Akkor szólt a gyerekorvos, hogy az sem jó, mert úgy gyakoribb a csecsemőhalál. Utána az oldalán altatta a babát. Ezután mentek csípőszűrésre, ahol az orvos mondta, hogy az meg a csípőjének nem tesz jót.

Na szóval minden póznak van előnye és hátránya is.

Amíg ilyen kicsi volt, én nagyon féltem attól, hogy bukik és megfullad, így hasra tettem volna, de azt nem is szerette meg úgy szopizni sem tudott. Ezért az oldalára tettem és kitámasztottam a hátát. Igyekeztem mindig váltogatni az oldalakat, de néha volt a hasán és a hátán is.

2016. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Teljesen igazad van. Igy azért jo ugy azért jo...vagy nem jo :-D most kiprobaltuk az oldalán, eddig a hàtán aludt, napkozben

meg ha rajtam alszik akkor hason. Tényleg nem lehet eldönteni hogy hohy a

2016. aug. 27. 01:09
 8/12 A kérdező kommentje:
legjobb. De a válaszodban benne van az egész válasz :D
2016. aug. 27. 01:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet tudományos téziseket gyártani, meg kitapasztalni, hogy milyen pózban hajlandó békésen elaludni a baba!


Ha oldalt fekteted érdemes megtámasztani a hátát egy hurkába csavart frottír törölközővel, hogy ne dűljön véletlenül hanyat.


Nálunk az oldal és hason alvás vált be (mindenféle ijesztgetés ellenére,) mert így tudtunk legalább 3 órát aludni egyfolytában!

2016. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szokj hozzá, hogy bármilyen babás témában kérdezel, mindenki tökmás megoldásra esküszik. Mást fog tanácsolni anyukád, anyósod, a gyerekorvos, a védőnő, és persze a szomszéd néninek is meglesz a külön bejáratú határozott véleménye mindenről. És persze ott az internet csodája, ahol rengeteg, egymásnak szögesen ellentmondó szakirodalmat találsz. A végén meg ott állsz totál elbizonytalanodva. Figyelj a babád jelzéseire! Hidd el, egész pici korától jelzi, hogy mit szeretne, és Te, az anyukája, meg is fogod érteni.
2016. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!