Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Odaadnátok régi mesekönyveket...

Odaadnátok régi mesekönyveket a gyereknek?

Figyelt kérdés
20 hónapos a lányom. Tegnap a szomszédból kaptunk elég sok mesekönyvet ami még az ő gyerekeié volt. Nagyon szép állapotúak csak valószínű pincében voltak így dohos szagúak. 1-2 foltos volt azt kidobtam. Szerintetek megtarthatjuk, kimegy a szaguk? Mind aranyos retro könyv :) Füzesi Zsuzsa könyv a legtöbb :)

2016. aug. 28. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, de ha penészes akkor azt nem. Ha csak a pince szagát vette át, kiszelloztetnem.
2016. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd ki a napra! :) Jó időt mond egész hétre, aztán majd látod, hogy kimegy-e a szaga.
2016. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Penészest nem, de amúgy igen.

Gyerekeimnek is lehoztuk a padlásról a 30+ éves könyveimet.

2016. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezek is kb 30 évesek :) nem penészesek. Kicsit poros a boritojuk de azt lemostam. Kint vannak ;)
2016. aug. 28. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon csúnya dolog.


Az én anyukám is elajándékozta a mese meg ajándék, és jutalomkönyveimet, pedig a gyerekeimnek szerettem volna.

Meg sem kérdezte, és volt is már gyerekünk, és nem is adott az unokáinak könyveket.


Én megkeresném a szomszéd gyerekeit, és odaadnám neki a gyerekkori könyveiket. Csak akkor tartanám meg, ha ők maguk mondanák, hogy nem kell nekik.

És komolyan, lehet, hogy foltosak voltak a legkedvesebbek nekik.

2016. aug. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaaa nem erről van szó :)

A ,,gyerekek,, akik már felnőttek Ők kérdezték nem kell-e a lányomnak :) mert a szülők költöznek ráadásul a ,,gyerekek,, külföldön élnek csak pakolni jöttek haza és összeszedték nekünk a könyveket.

Sajnos mi a tesómmal nem vigyáztunk a mesekönyveinkre így nem sok maradt. Örülök ezeknek :)

2016. aug. 29. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!