Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyire érzékeny a légzésfigy...

Mennyire érzékeny a légzésfigyelőtök?

Figyelt kérdés

1 lapos angelcare-em van, a legérzékenyebbre állítva.

Kipróbáltam (rátámaszkodtam), és miután ellépek, 8mp kb, hogy egyet csippan, és onnan még 3-4mp mire elkezd riasztani. Nem sok idő ez? Nekem soknak tűnik, de nem volt még gyerekem, nem tudom, mi a normális, lehet náluk ez normális? A baba még pocakban, szóval gyakorlati tapasztalatom nincs, hogy kiságyból kivéve mikor szólalna meg, de gondolom ha rátámaszkodok, majd arrébb lépek, ugyan az a hatás.


2016. szept. 3. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem egyből kell sípolnia.
2016. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem egYbol kell sipolnia, mert par masodpercnyi légzés kimaradás normalis, előfordul.

Ugyhogy ne aggódj a "pocakodban" levő miatt.

2016. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
persze tudom, de 12-13mp nekem soknak tűnik, próbáltam addig, hogy én se veszek levegőt, nem volt kellemes, ezért kérdeztem :)
2016. szept. 3. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:

én nem mértem le az időt, de nyugodt voltam afelől, hogy így legalább nem riasztja álmából a gyereket, mert az időn belül akkor biztos nincs baj, gondoltam nem véletlenül van úgy beállítva.


amúgy nekünk Angel Car és volt hozzá bébifon is. ha szomszédban sírt a gyerek, azt is hallottam..olyan érdekes, hogy a szülőket viszont nem. csak a babasírást, de a szomszéd kérdezte, hogy hallottam e hogy kiabált :D és nem :)

2016. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az angelcare 15 mp után csippan egyet, és 20 mp után riaszt.
2016. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nekünk is van hozzá ilyen walkie tokie, de azt nem üzemeltem be, mert a szomszéd szobában van és nincs ajtó se a 2 szoba közt, szall nem kell.


Utolsó, a miénk alján lehet érzékenységet állítani, a legérzékenyebbre állítva így jelez. Nem igazán találom a válaszod értelmét...

2016. szept. 3. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
mindegyik 15 mp után csippan egyet. az érzékenység nem azt jelenti, hogy előbb fog csippani, hanem az érzékelő szenzor a matrac alatt kisebb rezdülésekre is reagál, nem csak a nagyobb "mozgásra".
2016. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért írtam a 15 mp-et, mert írtad, hogy sokallod az időt míg reagál, de előbb nem fog csipogni egyik készülék sem, hiszen 20 mp alatt nem fullad meg a gyerek.
2016. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
aha, így értem, köszi :)
2016. szept. 4. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!