Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 120X60-as kiságyba elegendő...

120X60-as kiságyba elegendő az egy szenzorpados Angelcare légzésfigyelő?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az lehet, feltételezve, hogy a kicsi az ágy felső felében, kétharmadában marad és nem vándorol éjszaka. Ha alá teszed az ágy felső 1/3-ának tájékára, és a kicsi elmegy az ágy végébe aludni, akkor riasztani fog, még kemény kókuszmatrac alatt is. Nekünk a 2 pados is gyakran riasztott, amikor a gyerkőc kiment oldalra.
2016. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég, nekünk is egy van és ha az ágy legvégében van akkor is teljesen jól működik
2016. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is csak egy pados van
2016. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanekkora ágyban 2 padost használtunk. Nekem az 1 kevésnek tűnik, akármennyire hihetetlen, de vándorolnak az ágyban. A nagyobbik gyerekem téli, vastag hálózsákban aludt, volt amit nem is tudtunk használni, ha az volt rajta, mindig riasztott, hiába tekertem fel az érzékenységét.
2016. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt... A védőnő tanácsára nem szereztünk be ilyen vackot. "Sok falsh riasztást produkál, lehet, hogy anyához vagy apához kell majd mentőt hívni, amint megszólal." A kis pajkos minden további nélkül növöget, most szalad a hűtőhöz, jelezve, hogy éhes. Egy apuka, aki most etetni megy :)
2016. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, sajnos egy kozeli ismerosom mar nem mehet etetni a gyereket, mert meghalt bolcsohalalban.
2016. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös Apuka vagyok.

Őszinte részvétem innen a távolból, ismeretlenül is a családnak.

Mellékesen, mint szabadidejében elsősegély szolgálatot ellátó apuka szeretném itt lábjegyzetként megjegyezni, hogy az ilyen kütyük csak egy jelzőberendezés. Amennyiben leáll a légzése a csöppségnek, a rendszer pedig riaszt (jobb esetben), nem elegendő. A termék nem fogja riasztani a mentőket, nem fogja elkezdeni a segítség nyújtást és végezni sem fogja azt, akár helyesen vagy sem. Bizonyos, hogy kapunk egy jelzést, amelyre reagálhatunk, de ha nincs mögötte megfelelő ismeret, okafogyottá válik a figyelő. Ezeket jó tanácsként írom, szó sincs mögötte rossz szándék.

Ha beszerzése kerül egy ilyen termék, fáradjunk el egy tanfolyamra is, hogy ismerjük a teendőket, mert sajnos a jogsis tudás ide nem megfelelő (kicsik ellátásának fogásai merőben másak), vagy már oly' rég volt, hogy tán igaz sem vót.

Mindenkinek jó egészséget!

2016. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végül a 2padosra esett a választás! :)

Ahonnan rendeltem egy ingyenes újraélesztő tanfolyamot is biztosítanak a vásárlóik számára a János Kórházban!:)

2016. szept. 27. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!