Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Todi vagy Faktum bútorokkal...

Todi vagy Faktum bútorokkal kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mindkettőben van olyan, ami tetszik, Faktum menne a már meglévő szekrény színéhez is, illetve árban jobb, Todi picit jobban tetszik. Minőségben esetleg van különbség?

2016. szept. 16. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Faktum bútor van, bevált. A másikat nem ismerem.
2016. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Todi van, szuper. Nekem a faktum nem jön be igy nem tudom az milyen minőség
2016. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk faktum van.

A kisagyat már gyerekaggya alakitottuk. Az nagyon jó, strapabiro. Engem is elbír.

A pelenkazo fiokjainak az alja kiesik ha jól megpakolom. A hatfiókos szekreny hátsó oldala levált. Vissza kellett szogelni.

2016. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Faktum van, több, mint 8 éve. Semmi baja nincs, az ajtólapokat, fiókelőket cseréltük le, csak azért, mert új ágyakat csináltattunk, szóval még számolunk vele jó pár évet.

A korpusz tökéletes állapotban van.

(Pedig húzkodtuk-vonkoduk az évek során egy párszor.)

2016. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Faktum lesz.
2016. okt. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!