Ki hol vesz játékot?

Figyelt kérdés
Én eddig csak a Regioba!
2016. szept. 16. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

szinte mindenhol

a Régióban nem sok minden van, ill nekem nagyon hiányos, általában sok helyen kell sokmindent keresnem, amiket akarok.

ott pl. nincs ugrálóscsacsi, vagy nagy, és egyszerű ábrázatos mandala, szerelőasztal lyukakkal és szerszámokkal, nagy dbméretű puzzle, hangfelvevős, hangvisszajátszós mikrofon, vagy legutóbb autós karúszót kerestem kisméretben, helyette dínósat kellett venni, vagy az a fűzős játék (egy fa téglatestben nagy lyukak vannak és azon át kell tolni játéksajtot hogy megtalálja az egér ha jól emlékszem, egyszer egy bölcsiben láttam, jó lenne kognitív képességfejlesztésre kicsiknek, de csak kis lyukú van, vagy cipőfűzés kötés tanuló, szóval ami nagyobb gyerekeknek való, meg sorolhatnám mennyi mindent kerestem már ott, ami a Régióban nincs.

2016. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Neked helyesírasi szótárt ki fog venni? RégióbaN!
2016. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

meg mintha FP játékuk is alig lenne.

pl a pocakpárna, vagy FP játékockák, tanulócsiga


vagy húzhatós játék van egy pók meg egy béka; tolhatós, csak egyféle, és ennyi..

2016. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*játékkockák
2016. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fakopáncsot nagyon szeretem.

Régióban vagy a Galaxyban.

Fb helyi csoportban használtan is vettem már.

2016. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régió, Interspar, Tesco, Vatera.
2016. szept. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neten. Rakeresek az arukereso.hu-n. Vagy az argepen. Ezreket lehet sporolni per darab.
2016. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!